Čerpací stanice PHM - benzín, nafta – Morava

Síť čerpacích stanic v České republice je velmi hustá. S tím, jak se zvyšuje životní úroveň obyvatel a převládá spotřebitelský způsob života, se zvyšují i nároky na dopravu a na spotřebu pohonných hmot. Přehled čerpacích stanic PHM v lokalitě Morava.

1–10 firem z 277 nalezených Filtry

1AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
U Bzinku 1169, Bzenec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Naším oborem je prodej a servis manipulační techniky Desta, Hyundai, Capstan a dalších značek. Prodáváme a servisujeme vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme montáž a servis LPG. Součástí našich služeb je provoz stanice měření emisí. Aktuálně máme volná místa.

2D.I.S., spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 3009/72a, Brno-Královo Pole

Společnost D.I.S., spol. s r.o. patří k nejvýznamnějším středně velkým stavebním firmám v České republice. Byla založena v roce 1992 bývalými pracovníky Dopravních staveb Olomouc, jedné z největších stavebních společností v tehdejším Československu. Díky jejich dlouholetým zkušenostem v dopravním a…

3MADOIL s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…

4BENAPO s.r.o.1 pobočka

Prodáváme pohonné hmoty, provozujeme automyčku a autoservis.

6Flaga s.r.o. - plynárenství63 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 564/47, Hustopeče Bezdlužná

Specialista na zkapalněný plyn do zásobníků, lahví a čerpacích stanic v České republice. Dodáváme propan a propan-butan nejvyšší kvality.

7HUNSGAS, s.r.o.75 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Masná 22, Brno

Provozujeme čerpací stanice PHM a LPG. Prodej propanbutanových láhví. Dodáváme PHM, LPG a propan-butan pro pohon a topení.

8DAROS PLUS, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(91)
Sladovnická 518/4, Brno-Brněnské… Bezdlužná

Přestavby vozidel na alternativní pohon LPG, CNG se zachováním tovární záruky na nová vozidla. Montáže Ethanolu E85, tažných zařízení. Měření emisí BENZÍN, LPG, CNG, DIESEL. Revize LPG, CNG. Servis vozidel - opravy motorů, seřízení systémů. Pneuservis. Čerpací stanice LPG. Možnost splátek.

9Beta Control s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Černého 829/58, Brno-Bystrc Bezdlužná

Výstavba, rekonstrukce, revitalizace, správa a servis výtahů.

10ZD SKÁLY, družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Benešov 246, Benešov Bezdlužná

Pěstování a prodej obilí a dalších zemědělských plodin (řepka, sladovnický ječmen, krmná pšenice, triticale, ozimý ječmen, oves). Provádíme kompletní opravy a diagnostiku osobních vozidel všech značek. Plnění, opravy a diagnostika silničních vozidel, zemědělské a stavební techniky. Plnění…


Čerpací stanice PHM - benzín, nafta – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Čerpací stanice PHM - benzín, nafta v lokalitě Morava – detailní popis

Čerpací stanice nabízejí nejen pohonné hmoty (benzín, nafta), ale i mnoho servisních a dalších služeb. Zákazníkům jsou k dispozici myčky aut, ruční mytí aut, pneuměřiče, pneuhustiče, vysavače atd. Prodejny čerpacích stanic disponují širokým sortimentem a nabízejí potřeby pro motoristy (motorové oleje, nemrznoucí směsi, směsi do ostřikovačů, autokosmetiku atd), potravinové i nepotravinové zboží. Součástí prodejen velkých čerpacích stanic bývají i bistra. 

Rozdělení čerpacích stanic

 • Veřejné čerpací stanice – jedná se o běžné čerpací stanice, které jsou volně přístupné všem zákazníkům.
 • Neveřejné čerpací stanice – převážně se jedná o jednodruhové čerpací stanice s výdejem motorové nafty, které jsou umístěné v areálech podniků, např. ve střediscích nákladní dopravy, na zemědělských farmách, v areálech technických služeb atd.
 • Čerpací stanice s vymezeným přístupem – jedná se o čerpací stanice, ve kterých se prodej pohonných hmot pro druhou stranu uskutečňuje omezeně na základě specifických smluvních vztahů. Tyto čerpací stanice jsou provozovány zejména v různých podnikových areálech

Sítě čerpacích stanic PHM v České republice

 • Čerpací stanice Benzina
 • Čerpací stanice Shell
 • Čerpací stanice OMV
 • Čerpací stanice MOL
 • Čerpací stanice PRIM
 • Čerpací stanice Tank ONO
 • Čerpací stanice EuroOil
 • Čerpací stanice Unicorn
 • Čerpací stanice EUROBIT
 • Čerpací stanice Tesco
 • Čerpací stanice Albert
 • Čerpací stanice Globus
 • Čerpací stanice Makro