Autožárovky, žárovky do aut – Morava

Potřebujete vyměnit starou autožárovku, ale nevíte si rady s výběrem té nové? Pak se zajímejte o její parametry. Zaměřte se na typ autožárovky, patici, světelný tok, příkon a napětí. Přehled prodejců autožárovek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Prodej náhradních dílů. Nabízíme autobaterie, světla, majáky, filtry, měniče, zrcátka, žárovky, autodoplňky, autokosmetiku, autochemii. Dále nabízíme alkoholtestery, stěrače, řemeny, upínací pásy, startéry, autolékárničky, plastové díly, akumulátory, kotouče, brzdové destičky, tlumiče, výfuky a…

Poslat poptávku avima.cz 543 249 338

Hlavní činností naší firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej startovacích baterií a kompletní služby v oblasti startovacích baterií od poradenství až po zpětný odběr použitých olověných baterií. Naše firma má obchodní zastoupení značek Varta, Perion a Optima. Baterie Perion a většina baterií…

Poslat poptávku jelinek-auto.cz 547 236 333

Nabízíme Vám tyto služby: prodej a servis autobaterií Varta, motobaterií, trakčních baterií. Montáž baterií, měření dobíjení Vašeho automobilu a likvidace starých baterií ZDARMA. Nabíječky a startovací vozíky zn. DECA, CTEK. Žárovky, startovací kabely. Více informací na našich webových stránkách,…

Poslat poptávku akubreclav.cz 519 333 967

Prodáváme autobaterie a provádíme jejich servis. Nabízíme nabíječky, startovací zdroje. Provádíme kontroly dobíjecí soustavy. Výměny, montáže i odběry použitých baterií k likvidaci. Prodej značek AKUMA, VIPIEMME, VARTA a jiné.

Poslat poptávku jaromirhaluzasweb.webmium.com 736 760 183

Nabízíme lustry, stolní lampy a lampičky výrobců Delta, Esedra, Massive, Eglo, Brilum, Opple, vánoční osvětlení, návrhy a montáž led osvětlení a další energeticky úsporná světla a svítidla. Prodáváme kvalitní autožárovky pro osobní a nákladní automobily.

Poslat poptávku a-light.cz 545 213 267

Prodáváme náhradní díly na tuzemské i zahraniční vozy. Nabízíme příslušenství do automobilů, oleje, autokosmetiku, filtry a pneumatiky.

Poslat poptávku autopetr.cz 541 264 683

Velkoobchod prodej olejů a maziv, autokosmetiky, filtrů, náhradních dílů, autochemie, aditiv, autodoplňků, elektromateriálu, výfuků a mycího systému VIKAN. Nabídka značek Castrol, Madit, Mogul, Liqui Moly, Paramo a další. Dodávka zimních pneumatik pro osobní i dodávkové vozy.

Poslat poptávku 518 385 307

Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých osobních a užitkových vozů. Součástí našich služeb je také dovoz vozů na objednávku, zajištění servisu a oprav vozidel, příprava vozů na pravidelnou STK a EK. Dále nabízíme možnost financování vozu a pojištění.

Poslat poptávku cherokeecars.cz 602 307 799

Zabýváme se výrobou a prodejem světelných zdrojů. Naším hlavním výrobním sortimentem jsou halogenové automobilové žárovky. V prodejním sortimentu máme také klasické žárovky v různém provedení – normální, reflektorové, dekorační apod., kompaktní zářivky a připravujeme prodej vysokotlakých rtuťových…

Poslat poptávku tes-lamp.cz 739 379 698

Firma ARNOS s.r.o. byla založena v roce 2002. Nejvíce se soustředíme na dodávky světelných zdrojů, světel a jejich příslušenství. Zákazníkům nabízíme i další elektrotechnické zboží. Naší specialitou jsou rychlé dodávky kompletního sortimentu výrobků firmy OSRAM. Vždy se snažíme našim obchodním…

Poslat poptávku arnos.cz 543 216 606

Autožárovky, žárovky do aut v lokalitě Morava – detailní popis

Na trhu existuje široká škála autožárovek odlišujících se svými parametry. Pokud zrovna pořizujete autožárovky a nevíte, jaký typ autožárovky si máte pořídit, pak se podívejte do návodu k obsluze vozu. Jaký typ autožárovky zvolit také zjistíte po vyjmutí dosloužilé autožárovky. Autožárovky lze zakoupit samostatně nebo v sadách. 

Typy autožárovek

  • Halogenové žárovky – jedná se o nejstarší a také nejpoužívanější typ autožárovek. Jsou odolné, spolehlivé a ze všech typů nejlevnější. 
  • Xenonové výbojky – jsou silnější, bezpečnější a mají nižší spotřebu oproti halogenovým žárovkám. Jejich výměna by měla probíhat v autoservisu.
  • LED autožárovkyvynikají vysokým výkonem při minimální spotřebě energie a odolností vůči otřesům. Ze všech typů autožárovek mají nejdelší životnost. Nejsou vhodné do všech automobilů. 

Jak vybrat autožárovku?

Při výběru nové autožárovky je důležité zvolit správnou patici, světelný tok, příkon, napětí a v neposlední řadě barvu světla. Při výběru se zajímejte také o její životnost a homologaci. 

  • Patice – je část autožárovky, která slouží k mechanickému upevnění a elektrickému propojení svítidla se světelným zdrojem. Patic existuje mnoho druhů. Nejběžnější patice jsou H1, H4 a H7. Pokud koupíte nekompatibilní typ, tak vám autožárovka nepůjde našroubovat. 
  • Světelný tok – udává sílu autožárovky. Doporučuje se kupovat autožárovky s hodnotou kolem 1500 lumenů.
  • Příkon – hodnota příkonu nesmí být vyšší než 55 W. V případě autožárovek s paticí H4 60 W.
  • Napětí – u osobních automobilů jsou žárovky napájeny z 12V sítě a nákladní vozy z 24V sítě
  • Barva světla – žárovky vydávají spektrum bílého světla. V závislosti na hodnotě kelvinů se může jednat o teplou bílou, nebo studenou bílou. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.