Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut – Morava

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1ZLT auto a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Karáskova 2311/2 , Krnov - Pod… Bezdlužná Ověřená

Naše společnost se zabývá službami v oblasti prodeje, montáže a servisu stavebních hydraulických jeřábů a pracovních plošin, dále potom nosičů kontejnerů, přívěsných vleků. Nabízíme také hydraulické nakládací plošiny, valníkové nástavby, lesnické nástavby a příslušenství k hydraulickým a

2Přívěsy Brno s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vídeňská ul., …, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Přívěsy a vozíky Brno nabízí vše od prodeje, zapůjčení, servisu a náhradních dílů; nově i e-shop přívěsů a přívěsných vozíků, nejsou opomenuty ani nosiče na kola. Uvažujete o koupi nového přívěsu? Zavolejte, nebo pošlete poptávku s Vašimi představami a my Vám obratem nabídneme řešení dle Vašich…

3KPK autoopravna, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Na návsi 3, Jiříkovice Bezdlužná

Naše firma provádí veškeré opravy vozidel SAAB a Škoda a VW a Opel a Fiat a Peugeot i Renault a Citroen a Daewoo i Ford a dále nabízíme mechanické a klempířské práce a opravy elektrických zařízení a kompletní diagnostika i také plnění klimatizací a děláme provedení STK a pneuservis.

4BENING MERCHANDISING, spol. s r.o. - CENTRUM PŘÍVĚSY

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská, Brno - Štýřice
Otevřeno od 8:00

Nabídka přívěsů a přívěsných vozíků od většiny českých výrobců. Půjčovna a výkup vozíků. Výroba přívěsů na zakázku. Servis vozíků.

5Karel Dušek - opravy a servis přívěsů

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Chořelice 1050, Litovel

Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů a opravy nákladních přívěsů a přívěsných vozíků, a to i od ostatních českých výrobců. Provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS a jsme autorizovaný servis firem: AL-KO, KNOTT a AGADOS.

6PARAGAN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(48)
Lipnická 351, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Přepravníky na koně, náhradní díly na přepravníky, nástavby valníkové, celohliníkové, pekařské, chladírenské a mrazírenské (KRESS) či speciální, prodejní stánky, tažná zařízení.

7AT TRADING , s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(21)
Sládkova 3245/38, Ostrava, Moravská…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis.Naší specializací jsou tachografy a nezávislá topení, Prodáváme klimatizaci značky Webasto a Bycool.

8VODÁREK TRANSPORT s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Tečovice 121, Zlín
Otevřeno od 7:00

Zaobíráme se vnitrostátní a mezinárodní přepravou automobilů. A to v Česku, Slovensku, Německu, Belgii, Nizozemsku, Francii, Anglii, Španeělsku, Itálií a Rakousku.

9Dušan Hrbáček

Dušan Hrbáček, se sídlem Sokolská 234, 768 32, Zborovice, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Výroba, obchod a služby…

10Autech-JS s.r.o.

Pod Jehličnou, Krhová
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Autech-JS s.r.o., se sídlem Pod Jehličnou, 756 63, Krhová, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 56650, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut najdete 34 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 31 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.