Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut – Morava

Potřebujete převést čtyřkolku, automobil či nějaký stroj? Pak budete potřebovat autopřepravník. Pokud něco převážíte výjimečně, vyplatí se autopřepravník pouze pronajmout v půjčovně autopřepravníků. Přehled prodejců autopřepravníků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Přívěsy Brno s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská ul., Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Přívěsy a vozíky Brno nabízí vše od prodeje, zapůjčení, servisu a náhradních dílů; nově i e-shop přívěsů a přívěsných vozíků, nejsou opomenuty ani nosiče na kola. Uvažujete o koupi nového přívěsu? Zavolejte, nebo pošlete poptávku s Vašimi představami a my Vám obratem nabídneme řešení dle Vašich…

2KPK autoopravna, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Na návsi 3, Jiříkovice Bezdlužná

Naše firma provádí veškeré opravy vozidel SAAB a Škoda a VW a Opel a Fiat a Peugeot i Renault a Citroen a Daewoo i Ford a dále nabízíme mechanické a klempířské práce a opravy elektrických zařízení a kompletní diagnostika i také plnění klimatizací a děláme provedení STK a pneuservis.

3BENING MERCHANDISING, spol. s r.o. - CENTRUM PŘÍVĚSY

4.4
★★★★★
★★★★★
(65)
Vídeňská, Brno - Štýřice
Otevřeno od 8:00

Nabídka přívěsů a přívěsných vozíků od většiny českých výrobců. Půjčovna a výkup vozíků. Výroba přívěsů na zakázku. Servis vozíků.

4Karel Dušek - opravy a servis přívěsů

4.7
★★★★★
★★★★★
(54)
Chořelice 1050, Litovel

Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis přívěsů a opravy nákladních přívěsů a přívěsných vozíků, a to i od ostatních českých výrobců. Provádíme garanční prohlídky na přívěsy AGADOS a jsme autorizovaný servis firem: AL-KO, KNOTT a AGADOS.

5PARAGAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipnická 351, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Přepravníky na koně, náhradní díly na přepravníky, nástavby valníkové, celohliníkové, pekařské, chladírenské a mrazírenské (KRESS) či speciální, prodejní stánky, tažná zařízení.

6AT TRADING , s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sládkova 3245/38, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis.Naší specializací jsou tachografy a nezávislá topení, Prodáváme klimatizaci značky Webasto a Bycool.

7ZLT auto a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Karáskova 2311/2 , Krnov - Pod… Bezdlužná

Naše společnost se zabývá službami v oblasti prodeje, montáže a servisu stavebních hydraulických jeřábů a pracovních plošin, dále potom nosičů kontejnerů, přívěsných vleků. Nabízíme také hydraulické nakládací plošiny, valníkové nástavby, lesnické nástavby a příslušenství k hydraulickým a

8VODÁREK TRANSPORT s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Tečovice 121, Zlín
Otevřeno od 8:00

Zaobíráme se vnitrostátní a mezinárodní přepravou automobilů. A to v Česku, Slovensku, Německu, Belgii, Nizozemsku, Francii, Anglii, Španeělsku, Itálií a Rakousku.

10Autech-JS s.r.o.

Pod Jehličnou, Krhová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autech-JS s.r.o., se sídlem Pod Jehličnou, 756 63, Krhová, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 56650, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…


Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autopřepravníky, přívěsy na přepravu aut v lokalitě Morava – detailní popis

Autopřepravníky jsou ideálním pomocníkem pro přepravu čtyřkolek, automobilů, bagrů a dalších stavebních strojů. Kola autopřívěsů mohou být uložena vedle ložné plochy nebo pod ložnou plochou. Rozšířenější jsou autopřepravníky s uložením kol pod ložnou plochou, jelikož nejsou tak široké jako autopřepravníky s uložením kol vedle ložné plochy. Ty zas mají nižší těžiště, které zlepšuje jízdní vlastnosti. Autopřepravníky jsou bržděné kvůli tomu, aby jízda s nimi byla bezpečná a autopřepravník byl šetrnější k vozidlu. Co se týká přeprav, mohou být jednonápravové, dvounápravové nebo třínápravové. Tady platí pravidlo, že čím vyšší je hmotnost nákladu, tím více je náprav. S vyšším počtem náprav stoupá stabilita, hmotnost naloženého auta je lépe rozložená a dochází k lepšímu tlumení nárazů. Automobil lze na autopřepravník naložit pomocí nájezdu, sklopného mechanismu a navijáku. 

Typy autopřepravníků

 • Standardní autopřepravníky
 • Autopřepravníky pro převoz dvou aut
 • Sklopné autopřepravníky
 • Autopřepravníky typu plato
 • Autopřepravníky s bočnicemi
 • Hliníkové autopřepravníky

Řidičské oprávnění pro jízdu s autopřepravníkem

Pokud budete převážet automobil nebo nějaký stroj, dejte si pozor na to, jak těžký náklad můžete s vaším řidičským průkazem táhnout. Zákon o provozu na pozemních komunikacích stanovuje omezení pro jednotlivé skupiny řidičského oprávnění. 

 • Skupina B – přívěsy do celkové hmotnosti 750 kg bez omezení. Přípustné jsou i přívěsy s hmotností vyšší než 750 kg, pokud největší povolená hmotnost (celková hmotnost) tažného vozidla a přívěsu nepřesahuje 3 500 kg.
 • Rozšířený rozsah B96 – tento rozsah se vám bude hodit, pokud potřebujete připojit přípojné vozidlo o hmotnosti vyšší než 750 kg, ale nestačí vám skupina B. Sečtená největší povolená hmotnost (celková hmotnost) auta a přípojného vozidla dohromady může mít max. 4 250 kg. Na toto rozšíření je nutné absolvovat přezkoušení z praktické jízdy v autoškole. 
 • Skupina B+E – umožňuje za autem táhnout přípojné vozidlo až do hmotnosti 3 500 kg. Pro tuto skupinu je nutné absolvovat v autoškole kurz, který se skládá z hodin teorie i praktických jízd. Kurz je zakončen zkouškou.
 • Skupina C, C1, D, D1 – přípojné vozidlo o hmotnosti nepřevyšující 750 kg.
 • Skupina C+E, D1+E, D+E – přípojné vozidlo o hmotnosti vyšší než 750 kg.
 • Skupina C1+E – lze řídit soupravu o maximální hmotnosti nepřevyšující 12 000 kg.