Automobilový průmysl – Morava

Automobilový průmysl v České republice má bohatou historii. K nejstarším výrobcům automobilů patří kopřivnická Tatra, která v roce 1897 vyrobila svůj první osobní vůz NW Präsident. Přehled firem spojených s automobilovým průmyslem v lokalitě Morava.

1–10 firem z 248 nalezených Filtry

1MONAL CZ s.r.o.1 pobočka

Neumanova 237/52, Brno - Pisárky Bezdlužná Ověřená

Firma se dlouhodobě zabývá prodejem: průmyslových maziv - převodové oleje, řezné oleje, hydraulické a ložiskové oleje, motorových olejů různých značek, olejů pro automatické převodovky, olejů pro užitková a nákladní vozidla, zemědělskou techniku, olejů pro osobní automobily a motocykly, plastických…

2GAMA TRADE, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Nábřeží 455, Areál…, Zlín-Prštné
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se distribucí a prodejem řemenů a řemenic. V našem sortimentu naleznete klínové řemeny, ploché řemeny, průmyslové řemeny a metráže. Máme velké skladové zásoby.

3ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu. Provozujeme autolakovnu, karosárnu, autoservis, pneuservis a odtahovou službu. Součástí našich služeb je příprava a provedení STK a řada dalších služeb.

4Ložiska VILIM spol. s r.o.2 pobočky

2.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Hamerská 728/21, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se prodejem ložisek, řemenů, řetězů, gufer a hydraulických těsnění od renomovaných výrobců. Na všechen tento sortiment máme autorizované zastoupení. Poskytujeme i mnoho servisních služeb – montáž a demontáž ložisek, vibrodiagnostika, optická ustavování atd.

5INTERMOBIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Sokolská 1307/29, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Přijďte si k nám pro svůj nový vůz Volkswagen. Zabýváme se prodejem nových vozů Volkswagen i prověřených ojetých vozů Das WeltAuto. Provozujeme autoservis pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. Nabízíme výkup protiúčtem, výhodné financování, prodej náhradních dílů a řadu dalších služeb.

6KOVOKON Popovice s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Záhonech 1072, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

CNC kovoobrábění, CNC soustružení, CNC broušení, CNC frézování, výroba kovových součástí včetně dílů pro automobily a elektromotory i dílů pro letecký průmysl, výroba dílů pro kompletaci chladících a klimatizačních jednotek. Hledáme kolegy do našeho týmu, více na našem webu v sekci Kariéra

7Bažant Stanislav-Oleje Liqui Moly1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Velkomoravská 4228…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zprostředkujeme prodej olejů, maziv, aditiv, autokosmetiky, odmašťovacích přípravků, filtrů a drobných náhradních dílů. Zajistíme likvidaci nebezpečných odpadů. Provozujeme autodopravu do 3,5t. Možnost výroby různých přípravků dle specifických požadavků zákazníka.

8DUCOM spol. s r.o. - úklíd1 pobočka

Naše společnost se zabývá jednak úklidovou činností, a to od úklidu domácností, firem, čištění čalouněného nábytku a koberců až po čištění interiérů a exteriérů automobilů i autobusů. Dále také nabízíme služby v oblasti autoopravárenství. Zabýváme se opravami nákladních vozidel a strojů, likvidace…

9MADOIL s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…

10VESELÝ ZNOJMO, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Dobšická 3698/40, Znojmo Bezdlužná

Velkoobchodní prodej průmyslových motorových olejů, mazacích tuků, asfaltových výrobků, autochemie, tmelů a filtrů. Jsme autorizovaným prodejcem zboží firem Paramo, Castrol, Repsol a DF Partner. Zajišťujeme poradenskou činnost, rozbory maziv, likvidace použitých maziv a rozvoz.


Firmy v dalších lokalitách


Automobilový průmysl v lokalitě Morava – detailní popis

Automobilový průmysl je strojírenské průmyslové odvětví zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a marketingem motorových vozidel. Do tohoto odvětví spadají všechny automobilky i jejich subdodavatelé. Automobilový průmysl úzce souvisí s dalšími odvětvími průmyslu, např. se strojírenským, elektrotechnickým nebo chemickým průmyslem.

Producenti osobních automobilů

Na území České republiky působí tři velcí producenti osobních automobilů – ŠKODA AUTO a. s., Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s. r. o. (TPCA) a Hyundai Motor Manufacturing Czech s. r. o. (HMMC).

ŠKODA AUTO a. s.

První auto z mladoboleslavské továrny vyjelo už v roce 1905 pod tehdejší značkou Laurin&Klement. S automobily pod značkou Škoda se setkáváme až od roku 1925. Automobily Škoda jsou produkovány v několika výrobních závodech. V ČR jsou to výrobní závody v Mladé Boleslavi, Kvasinách a ve Vrchlabí. V zahraničí se vyrábějí na Slovensku, v Rusku, Číně, Indii a Alžírsku. Automobilka Škoda je od roku 1991 součástí německého koncernu Volkswagen Group.

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s. r. o.

TPCA je kolínský automobilový závod, který svou výrobu zahájil v roce 2005. Vznikl na základě dohody dvou automobilových koncernů, a to PSA Peugeot Citroën a Toyota Motor Corporation.

Hyundai Motor Manufacturing Czech s. r. o.

HMMC je nejmladším zástupcem z producentů osobních automobilů v ČR. Tento závod zahájil svou výrobu v roce 2007 v Nošovicích.