Automobilový průmysl – Morava

Automobilový průmysl v České republice má bohatou historii. K nejstarším výrobcům automobilů patří kopřivnická Tatra, která v roce 1897 vyrobila svůj první osobní vůz NW Präsident. Přehled firem spojených s automobilovým průmyslem v lokalitě Morava.

1–10 firem z 235 nalezených Filtry

1MONAL CZ s.r.o.1 pobočka

Neumanova 237/52, Brno - Pisárky Bezdlužná Ověřená

Firma se dlouhodobě zabývá prodejem: průmyslových maziv - převodové oleje, řezné oleje, hydraulické a ložiskové oleje, motorových olejů různých značek, olejů pro automatické převodovky, olejů pro užitková a nákladní vozidla, zemědělskou techniku, olejů pro osobní automobily a motocykly, plastických…

2Bažant Stanislav – Oleje Liqui Moly1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velkomoravská 4228…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem průmyslových a motorových olejů, průmyslových maziv, aditiv do pohonných hmot a olejů, plastických maziv, odmašťovacích přípravků, technických a obráběcích kapalin, zařízení pro odmašťování a čištění a mnoha dalších chemických přípravků.

3ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Holická 1093/31d, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu. Provozujeme autolakovnu, autokarosárnu, autoservis, pneuservis a odtahovou službu. Součástí našich služeb je příprava a provedení STK a řada dalších služeb.

4Ložiska VILIM spol. s r.o.2 pobočky

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
Hamerská 728/21, Olomouc-Holice
Otevřeno do 16:00
Ověřená

Zabýváme se prodejem ložisek, řetězů, řemenů včetně klínových řemenů, gufer a hydraulických těsnění od renomovaných výrobců. Na všechen tento sortiment máme autorizované zastoupení. Poskytujeme i mnoho servisních služeb – montáž a demontáž ložisek, vibrodiagnostika, optická ustavování atd.

5INTERMOBIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(79)
Sokolská 1307/29, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Přijďte si k nám pro svůj nový vůz Volkswagen. Zabýváme se jak prodejem vozidel Volkswagen, tak i prověřených ojetých vozů DWA. Provozujeme autoservis pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. Nabízíme výkup vozidel protiúčtem, výhodné financování, prodej originálních náhradních dílů a řadu…

6Kaděrka Radim – PRICNIKY.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hlavní 212/64, Kylešovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem autopříslušenství. Nabízíme vám střešní nosiče, příčníky, autoboxy, nosiče kol, nosiče lyží, tažná zařízení a pomůcky na upevnění nákladu. Provozujeme půjčovnu střešních nosičů pro osobní a dodávková vozidla.

7ADAMEC - ADRO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Vrchovině 331/7, Opava,Komárov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej filtrů, olejů a trysek s příslušenstvím. Zaměřujeme se také na servis a dodávku náhradních dílů pro stroje jako ROPA, MERLO, RAU a další. Adtranz, Airmann, Air Maze, Akermann, Allis Chalmers, Allison, Alstom, AMC, Ammann, AP Lockheed, Arburg, Argo, Asahi, Atlas Copco…

8GAMA TRADE, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Nábřeží 455, Zlín-Prštné
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Zabýváme se distribucí a prodejem řemenů a řemenic. V našem sortimentu naleznete klínové řemeny, ploché řemeny, průmyslové řemeny a metráže. Máme velké skladové zásoby.

9DUCOM spol. s r.o. - úklíd1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bratislavská 799/9, Hustopeče Bezdlužná

Naše společnost se zabývá jednak úklidovou činností, a to od úklidu domácností, firem, čištění čalouněného nábytku a koberců až po čištění interiérů a exteriérů automobilů i autobusů. Dále také nabízíme služby v oblasti autoopravárenství. Zabýváme se opravami nákladních vozidel a strojů, likvidace…

10MADOIL s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sovadinova 841/10, Břeclav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost MADOIL s.r.o. zabezpečuje dodávky olejů, maziv, speciálních produktů nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody a dopravní firmy. Specializací společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribotechnický servis včetně filtrace a aditivace olejů, elektrické a…


Firmy v dalších lokalitách


Automobilový průmysl v lokalitě Morava – detailní popis

Automobilový průmysl je strojírenské průmyslové odvětví zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a marketingem motorových vozidel. Do tohoto odvětví spadají všechny automobilky i jejich subdodavatelé. Automobilový průmysl úzce souvisí s dalšími odvětvími průmyslu, např. se strojírenským, elektrotechnickým nebo chemickým průmyslem.

Producenti osobních automobilů

Na území České republiky působí tři velcí producenti osobních automobilů – ŠKODA AUTO a. s., Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s. r. o. (TPCA) a Hyundai Motor Manufacturing Czech s. r. o. (HMMC).

ŠKODA AUTO a. s.

První auto z mladoboleslavské továrny vyjelo už v roce 1905 pod tehdejší značkou Laurin&Klement. S automobily pod značkou Škoda se setkáváme až od roku 1925. Automobily Škoda jsou produkovány v několika výrobních závodech. V ČR jsou to výrobní závody v Mladé Boleslavi, Kvasinách a ve Vrchlabí. V zahraničí se vyrábějí na Slovensku, v Rusku, Číně, Indii a Alžírsku. Automobilka Škoda je od roku 1991 součástí německého koncernu Volkswagen Group.

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s. r. o.

TPCA je kolínský automobilový závod, který svou výrobu zahájil v roce 2005. Vznikl na základě dohody dvou automobilových koncernů, a to PSA Peugeot Citroën a Toyota Motor Corporation.

Hyundai Motor Manufacturing Czech s. r. o.

HMMC je nejmladším zástupcem z producentů osobních automobilů v ČR. Tento závod zahájil svou výrobu v roce 2007 v Nošovicích.