Automobilové nástavby – Morava

Rozhodli jste se pro automobilovou nástavbu? Nástaveb existuje několik typů, a proto se při jejím výběru zaměřte na to, k čemu ji budete používat. V nástavbách lze přepravovat materiál, zboží i osoby. Prodejci automobilových nástaveb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1TURBOSOL SERVIS, spol. s r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(159)
Kšírova 682/246, Brno – Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme spolehlivý dodavatel brzdových systémů a elektronických řídicích systémů pro užitková a osobní vozidla. Dodáváme náhradní díly WABCO, HALDEX, KNORR-BREMSE, KÖGEL, SCHMITZ, SCHWARZMÜLLER. Mezi naše další služby patří servis nákladních vozidel. Jsme autorizovaný servis FORD Trucks.

2Klimacar, s.r.o.2 pobočky

Jateční 628, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoservis. Naší specializací jsou opravy a montáže autoklimatizací, chladicích nástaveb a nezávislého topení. Dále zajišťujeme servis servořízení, čerpadel a převodovek. Provádíme veškeré opravy všech osobních a užitkových vozidel. Jsme specialisté na značku SAAB.

3HSP PARTNERS s.r.o.1 pobočka

Zámecké náměstí 1/13, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletními návrhy a dodávkami hydraulických systémů pro sklápěcí nástavby na nákladní vozidla. Zajišťujeme kompletní dodávky olejových nádrží, palivových nádrží, pomocných pohonů a dalších komponent pro výrobu nástaveb na automobilových podvozcích, přívěsech a návěsech.…

4NAVARA Novosedly a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Novosedly 54, Novosedly Bezdlužná

Vyrábíme nosiče kontejnerů i kontejnery a provádíme úpravy nákladních motorových vozidel včetně kontejnerových nástaveb. Prodáváme a montujeme hydraulické jeřáby.

5INTEGROVANÁ SŠ AUTOMOBILNÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(53)
Křižíkova 106/15, Brno Bezdlužná

Centrum dopravní výchovy. Zajišťujeme autoškolu pro studenty. Nabízíme poradenství.

6FOSAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Alexovice ev. č.…, Ivančice-Alexovice Bezdlužná

Výroba a přestavby vozidel : sanitní a jiné účelové autonástavby například pohřební, hasičská a požární vozidla, nástavby na pojízdné dílny, skříňové přepravníky, pojízdné laboratoře, karavany, valníky, mikrobusy. Všechny auto nástavby splňují přísné normy.

7Svozil Josef - půjčovna plošiny1 pobočka

Ke Mlýnu 1008/32, Svatobořice-Mistřín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pronájem i půjčovnu montážní zvedací automobilové pracovní vysokozdvižné plošiny s výškou 12m sazba 640,- Kč/hod vč. DPH s obsluhou na místo určení. Místo určení Jihomoravský kraj (Kyjov Hodonín Břeclav Veselí), výškové práce.

8Igor Benda

4.4
★★★★★
★★★★★
(64)
Modřice, Modřice

Provozujeme prodej a děláme výrobu a máme pronájem a výkup přívěsů.

9MKZ spol. s r.o.

Provádíme výrobu a nabízíme prodej valníkových a skříňových a mrazírenských nástaveb a vestaveb a také i doplňky pro nákladní automobily.

10Martinek car s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(26)
Petrov 483, Petrov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, vykupujeme a prodáváme nákladní a užitková vozidla. Poskytneme Vám poradenství včetně zajištění financování a pojištění vozidla. Auta před prodejem prověříme vlastními techniky a vyměníme veškeré provozní kapaliny. Pokud Vás naše nabídka nezaujme, najdeme Vám auto podle Vašich…


Automobilové nástavby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Automobilové nástavby v lokalitě Morava – detailní popis

Automobilová nástavba je účelová část vozidla s veškerou svojí výstrojí a příslušenstvím. K nástavbě nepatří kabina vozidla. Využívá se k přepravě materiálu, zboží i osob. Některé automobilové nástavby slouží i jako obytný přístřešek.

Typy automobilových nástaveb

  • Valníkové nástavby – z hlediska své konstrukce patří k nejjednodušším nástavbám. Bočnice, která je ve směru jízdy, je vždy pevná. Ostatní mohou být sklopné, odnímatelné nebo pevné. Ložná plocha může být přikrytá plachtou. Na valníkovou nástavbu se náklad nakládá shora jeřábem a v případě sklopných nebo odnímatelných bočnic se nakládá pomocí vysokozdvižného vozíku. Valníková nástavba je ideálním řešením pro přepravu zboží, které je odolné a velmi dobře zabalené.
  • Sklopné nástavby – jsou velmi oblíbené ve stavebnictví pro převoz různých druhů materiálů, především těch sypkých. Vykládka probíhá rychle díky možnosti naklopení dna nástavby a následném otevření její bočnice. 
  • Skříňové nástavby – skříňová nástavba představuje skříň, která je namontovaná na univerzálním podvozku, má rovnou podlahu, pevnou a nesnímatelnou střechu a bočnice. Zadní čelo skříňové nástavby tvoří nejčastěji dvoukřídlé dveře, avšak může být nahrazeno zvedací plošinou. Pravá bočnice může mít další jednokřídlé dveře. Uvnitř skříně v podlaze, bočnicích i na stropu se nacházejí úchyty pro připevnění nákladu. Skříňových nástaveb může být několik druhů – izotermické, chladírenské, mrazírenské, potravinářské, nápojové, prachotěsné nebo plywoodové.
  • Kontejnerové nástavby – jedná se o tzv. nosiče kontejnerů, které jsou určené k nakládání, přepravě a vyklápění různých materiálů. Používají se ve stavebnictví, v zemědělství, dále je využívají komunální služby a další odvětví průmyslu.
  • Speciální nástavbyvětšinou se vyrábějí na přání zákazníka podle jeho speciálních požadavků. Do tohoto typu nástaveb také patří přestavby běžných vozidel v obytné vozy.