Autolékárničky, autolékárnička – Morava

Autolékárnička je součástí povinné výbavy vozidla. Neměla by chybět v žádném vozidle, jelikož slouží pro rychlé poskytnutí první pomoci při dopravní nehodě a navíc je kontrolována při policejních kontrolách. Prodejci autolékárniček v lokalitě Morava.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Lékárna Pod Jánským vrchem1 pobočka

Míru 397, Javorník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna Pod Jánským vrchem Javorník. Provozujeme lékárnu v Javorníku, v okrese Jeseník. Mezi naše služby patří: výdej na léků na recept, prodej léčiv, doplňkového sortimentu, homeopatik, veterinárních přípravků, ortopedických pomůcek a obuvi /Santé, Kovyst/. Dále se zabýváme prodejem doplňků stravy…

2Mamed s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 550, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetová on-line lékárna. Zabýváme se výdejem léčiv na lékařský předpis (poukaz), individuální přípravou léčiv - jak na lékařský předpis, tak i na volný prodej. Zajišťujeme také dodávku běžných veterinárních volně prodejných přípravků.

3AVIMA BRNO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(113)
Kšírova 606/131, Brno Bezdlužná

Prodej náhradních dílů. Nabízíme autobaterie, světla, majáky, filtry, měniče, zrcátka, žárovky, autodoplňky, autokosmetiku, autochemii. Dále nabízíme alkoholtestery, stěrače, řemeny, upínací pásy, startéry, autolékárničky, plastové díly, akumulátory, kotouče, brzdové destičky, tlumiče, výfuky a…

4Pharmawell a.s.5 poboček

Hlinky 48/122, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno

Lékárna. Nabízíme léky na předpis, homeopatika, čaje a doplňky stravy jako vitamíny, kloubní výživa, přípravky na hubnutí, pro těhotné, péče o zuby, kosmetiku Avene, A-derma, Bioderma, Klorane, Vichy, také kompresní punčochy a autolékárničky.

5ATACHE s.r.o.4 pobočky

Jelenice 319e, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost ATACHE poskytuje služby v oblasti vzdělávání a zdravotnického zásobování 16-tým rokem. Od roku 1998 jako Mgr. Pavla Soukupová - ATACHE, od roku 2008 jako ATACHE s.r.o.

6STORK MEDICAL s.r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Masarykova 544, Rajhrad Bezdlužná

STORK MEDICAL s.r.o. Nestátní zdravotnické zařízení bylo registrováno v roce 1997. Od svého vzniku pomáhá klientům různé velikosti a zaměření při řešení jejich povinností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V průběhu již více než desetiletého působení bylo poskytování lékařské péče…

7PharmDr. Opršalová Jana1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 1, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme součástí sítě Alphega lékáren, což je přední síť nezávislých lékárníků v Evropě. První Alphega lékárna byla otevřena v roce 2001 a dnes čítá více než 4 800* nezávislých lékáren v 7 evropských zemích – Česká republika, Francie, Itálie, Holandsko, Rusko, Španělsko a Velká Británie. Tento počet…

8MEDICUS, s.r.o.

Lékárna nabízí a poskytuje prodej léků a také i farmaceutických přípravků. Radíme Vám ohledně Vašich dotazů o užití léků a způsobů léčby častých sezónních nebo i nezvyklých nemocí.

9Jurčák Dalibor, Ing.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Polní 286, Kobylnice Bezdlužná

Provozujeme prodej repasovaných autoagregátú, autobaterií a zemědělských i lesnických strojů a to včetně náhradních dílů.

10Pelikán Pavel - autopůjčovna

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 497, Brno Bezdlužná

Autoškola Pelikán je právem označovana za nejlepší autoškolu v Brně. Disponuje nejmodernějším vozovým parkem i učebnami a je nejdéle působící autoškolou v Brně.


Autolékárničky, autolékárnička – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autolékárničky, autolékárnička v lokalitě Morava – detailní popis

Autolékárnička je spolu s výstražným trojúhelníkem, reflexní vestou pro řidiče, rezervním kolem nebo prostředky na opravu pneumatiky součástí povinné výbavy vozidla. Autolékárničku je nutné ve vozidle umístit tak, aby byla snadno přístupná, byla na suchém místě a nebyla vystavena slunečnímu záření. Autolékárničku je možné zakoupit v lékárnách, na benzinových stanicích nebo v prodejnách autodílů.

Co musí obsahovat autolékárnička a motolékárnička?

Obsah autolékárničky a motolékárničky vždy udává aktuálně platná vyhláška. Jelikož se obsah lékárniček čas od času mění, je proto nutné sledovat legislativní změny a ve vozidle mít vždy správnou lékárničku, která odpovídá aktuálnímu znění vyhlášky. 

Podle vyhlášky č. 206/2018 Sb. je nutné mít v autolékárničce a motolékárnička následující zdravotnický materiál.

Autolékárnička

 • Obvaz hotový s 1 polštářkem
 • Obvaz hotový s 2 polštářky
 • Náplast hladká cívka
 • Obinadlo škrtící pryžové 
 • Rukavice pryžové (latexové) chirurgické v obalu
 • Nůžky zahnuté (se sklonem) v antikorozní úpravě se zaoblenými hroty 
 • Isotermická fólie 

Motolékárnička

 • Obvaz hotový s 1 polštářkem
 • Obvaz hotový s 2 polštářky
 • Obinadlo škrtící pryžové 
 • Rukavice pryžové (latexové) chirurgické v obalu

Jaká je platnost autolékárniček?

Expirační doba autolékárničky je čtyři roky. Podle poslední vyhlášky po uplynutí této doby však řidiči nemusí měnit celou lékárničku. Pokud jste už něco z autolékárničky použili, je nutné ji zase doplnit.