Autokoberce, autokoberečky – Morava

Autokoberce jsou důležité nejen kvůli ochraně interiéru vozu před venkovní špínou. Jsou i designovým prvkem. Pokud zrovna potřebujete nové autokoberečky, vybírejte je podle značky vašeho vozu, materiálu a profilu. Prodejci autokoberců v lokalitě Morava.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Kaděrka Radim – PRICNIKY.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Hlavní 212/64, Kylešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem autopříslušenství. Nabízíme vám střešní nosiče, příčníky, autoboxy, nosiče kol, nosiče lyží, tažná zařízení a pomůcky na upevnění nákladu. Provozujeme půjčovnu střešních nosičů pro osobní a dodávková vozidla.

2AUTODOPLŇKY.CZ, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(429)
Bohunická 238/67, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Internetový prodej tuning a autodoplňků pro všechny typy vozů.

3CHEROKEE CARS, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Nádražní, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých osobních a užitkových vozů. Součástí našich služeb je také dovoz vozů na objednávku, zajištění servisu a oprav vozidel, příprava vozů na pravidelnou STK a EK. Dále nabízíme možnost financování vozu a pojištění.

4Jarmila Neduchalová-prodej autobaterií

Tylova 2264/1, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jarmila Neduchalová-autobaterie.Naším oborem je prodej autobaterií.Pokud potřebujete autobaterii, vybírejte u nás! Máme různé typy autobaterií jak pro auta, motorky, tak i pro autobusy a nákladní vozy!

5A PNEU s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(74)
Palackého třída 441…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej nových pneumatik přímo od výrobce. Ocelové disky, litá kola, příslušenství, komplení služby od výměmy brzového zařízení po přípravu na stk.

6Orgoník Robert - pneuservis1 pobočka

Autoservis poskytující služby od plnění autoklimatizací, kontrola těsnosti, diagnostika úniků chladiva. Prodej, montáž, servis autoalarmů. Dále pak výměna pneumatik, disků, duší, ventilů včetně vyvážení a montáže na Vaše vozidlo.

7RIGUM, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(39)
Polní 581, Hrušky Bezdlužná

Rigum přináší na český a evropský trh zcela vyjímečné pryžové autokoberce značky Rigum.Výrobce nespoléhá na střihy externích pracovníků, ale zaměstnává zkušený tým modelářů, kteří pečlivě vyměří a následně vyzkouší každý nový druh autokoberce. V současné době má RIGUM v nabídce na dvěstě druhů…

8STARÝ, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(199)
Tyršovo náměstí 470, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autodílů se zaměřením na vozy značky Škoda. Dále se zabýváme prodejem autodoplňků, autolaků, olejů, autokosmetiky, autobaterií a motobaterií.

9BH STYL s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Tečovská 1131, Zlín

Specialisté na čištění interiérů a ruční mytí aut. Provádíme čištění mokrou cestou a aplikujeme dlouhodobou ochranu laku teflonem. Plníme a dezinfikujeme klimatizace.

10Wadowská Jana- AUTO-DOPLŇKY.COM

4.9
★★★★★
★★★★★
(9847)
náměstí Jiřího z…, Ostrava, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kamennou prodejnu a eshop s autodoplňky, autodíly a autopříslušenstvím. Prodáváme autodoplňky pro české a zahraniční vozy. Nabízíme autokoberce, loketní opěrky, vany do kufru, prahové lišty, ofuky, boční lišty a jiné.


Autokoberce, autokoberečky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autokoberce, autokoberečky v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud vybíráte nové autokoberce, vybírejte je podle značky vašeho vozu, materiálu a profilu. Nejdříve si však ujasněte, zda chcete univerzální autokoberce nebo autokoberce na míru. Ideálním řešením jsou autokoberce na míru, které mají řadu výhod. Autokoberce na míru vypadají mnohem lépe než univerzální autokoberce, jsou vyrobené z kvalitnějších materiálů, přesně vyplní celý prostor pod nohama a při jízdě se nikam nehnou. 

Rozdělení autokoberců

Podle materiálu

  • Textilní autokobercepůsobí luxusním dojmem, avšak nejsou moc praktické. Jejich čištění je náročnější oproti gumovým kobercům. Nečistot v podobě písku nebo kamínků se lze snadno zbavit luxováním, avšak případné skvrny od rozlitých nápojů nebo soli se odstraňují hůře. Prodávají se jako plstěné nebo velurové. Jsou vhodné především v letních měsících, avšak řidiči, kteří řeší vzhled a komfort, je rádi používají celoročně.
  • Gumové autokoberce – jsou velmi praktické autokoberce, jelikož se snadno čistí. Pokud jsou špinavé, stačí je pouze umýt vodou. Vyrábějí se z odolné bezzápachové pryže. Jsou zvláště vhodné pro použití v zimních měsících. 

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi textilními a gumovými koberci, pořiďte si oba druhy. V letních měsících používejte textilní a v zimních měsících gumové. 

Podle profilu

  • 2D autokoberce – jedná se o klasické a jednoduché autokoberce, které jsou cenově dostupné. Nesedí zcela dokonale, a tak se snadno může stát, že nějaká tekutina pod ně snadno zateče.
  • 3D autokoberce – jsou měkčí a perfektně sedí na podlaze vozu. Jen tak pod ně něco nezateče. Jsou dražší než 2D autokoberce.