Autoelektronika – Morava

Autoelektronika je nezbytnou součástí moderních automobilů. Například kvalitní autorádio a autoreproduktory vám zpříjemní každou jízdu. Parkovací senzory a kamery vám zase pomohou bezpečně zaparkovat. Přehled prodejců autoelektroniky v lokalitě Morava.

1–10 firem z 119 nalezených Filtry

1AGREGA, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(133)
Polní 46, Bludov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a autorizovaným servisem vozů Peugeot a Citroën. Provozujeme také autorizovaný servis Bosch pro vozidla všech značek. Mezi naše další služby patří opravy autoagregátů. Kontaktujte nás!

2AUTO - ELEKTRO SERVIS Navrkal1 pobočka

Přímětická 3696/78, Znojmo
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Opravujeme alternátory a startéry. Provádíme montáž handsfree. Opravujeme centrální zamykání, dálkové ovládání, autoalarmy, autorádia, reproduktory a autobaterie.

3František Bažant- Baes.cz1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Vídeňská 95/115, Brno-Dolní Heršpice Bezdlužná

Prodej, opravy elektro dílů pro automobily a zemědělské stroje. Specializujeme se na součásti jako jsou alternátor, startér, regulátor, relé, volnobežka, rotor, stator, a další..

4Ivičič Jan- Elektro-Ivičič3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(77)
Brněnská 154/32, Mikulov Bezdlužná

Prodáváme spotřební elektroniku. Servisujeme a opravujeme TV, LCD, DVD, SAT, pračky, myčky, sporáky. Servisujeme počítače a notebooky. Instalujeme a servisujeme autoelektroniku.

5Ivičič Jan - autoelektronika3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(77)
Brněnská 154/32, Mikulov Bezdlužná

Opravujeme autoelektroniku a palubní desky. Instalujeme hifi systémy, parkovací senzory, světla pro denní svícení, tempomaty a vyhřívání sedadel. Dále se zabýváme prodejem běžné elektroniky.

6KONEL, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Banskobystrická 777…, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme autorizovaný distributor pro konektory světových výrobců, spojovací materiál a nářadí. Zastupujeme značky Agastat, Alcoswitch, AMP, Buchanan a Potter&Brumfield. Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej velkých i menších sérií jak pro běžné prostředí, tak pro prostředí s extrémními…

7NANO Solution s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Východní 820/10, Brno Bezdlužná

NANO Solution s.r.o. nabídka spínaných napájecích zdrojů a průmyslových zdrojů MeanWell. Dále nabízíme adaptéry, zdroje pro LED aplikace, pro notebooky a také car adaptéry.

8Vytopil Pavel2 pobočky

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme opravy motrů, výměny olejů, brzdových destiček a jiné opravy. Samozřejmostí jsou technické prohlídky včetně kontroly emisí. Provádíme montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Dále opravy alternátorů, startérů,…

9TREMONDI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Bučovská 417, Letonice Bezdlužná

Prodej a vývoj elektroniky, elektroinstalace a elektrických pohonů pro dopravní techniku. Dodáváme elektronické systémy pro závodní automobily a motocykly. V nabídce máme řídicí jednotky, snímače, kabelové svazky, bateriové systémy a další.

10H + D kovo, s.r.o.

Naše firma prodává náhradní díly IVECO a díly na nápravy a brzdy a dále ND na převodovky a rozvodovky jako je ZF a VOLVO a SCANIA a MAN i Mercedes a DAF a RVI a také i elektrické přístroje KMGY a dále vyrábíme a dodáváme kování a příslušenství na autoplachty i také dodáváme díly brzd HALDEX.


Autoelektronika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Autoelektronika v lokalitě Morava – detailní popis

Osobní automobily už dávno nejsou pouhé dopravní prostředky. S tím jak se rozvíjejí moderní technologie a stoupá náročnost jejich uživatelů, se mění i přístup automobilek a technologické vybavení jejich vozů. Díky technologickým pokrokům je jízda dnešními moderními vozy mnohem pohodlnější, příjemnější a bezpečnější než kdy dříve. 

V dnešní době má téměř každý moderný vůz parkovací senzory, které zajišťují pohodlné a bezpečné parkování. Kvůli neustále se zvětšujícím autům, avšak stále stejně velkým parkovacím místům, jsou mnohdy cenným pomocníkem. Velmi oblíbené jsou i autokamery, které snímají co se děje během jízdy a tím zvyšují bezpečnost jízdy. Upozorní řidiče např. na změnu jízdního pruhu nebo přiblížení se k jinému vozidlu. Mnoho řidičů si také nedokáže představit jízdu bez autorádia nebo kvalitních autoreproduktorů, které dokáží zpříjemnit cestu a vychutnat si hudební zážitek. Autoelektronika dále zahrnuje GPS navigace, handsfree, autonabíječky, adaptéry, měniče napětí, antény, plašiče zvěře, autochladničky a mnoho dalšího elektro příslušenství. 

Vzrůstající technologická složitost a zastoupení elektroniky v dnešních vozech má i své nevýhody. Čím je automobil technologicky složitější, tím je větší jeho poruchovost. Takové automobily mají také vyšší nároky na provoz a na případné opravy v autoservisech. K nejčastějším opravám v autoservisech patří poškozená elektroinstalace, ať už se jedná o její zkrat, prodření, nadměrné opotřebené, špatnou údržbu nebo neodborný zásah. Elektroinstalaci může snadno poškodit i vlhkost nebo voda ve vozidle.