Autodetailing - renovace, leštění a korekce laku – Morava

Autodetailing představuje nejvyšší úroveň péče, kterou můžete svému vozu poskytnout. Pravidelným autodetailingem udržujete vzhled svého vozu, zvyšujete ochranné vlastnosti laku a pomáháte zachovat jeho hodnotu. Přehled autodetailerů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Holická 1093/31d, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu. Provozujeme autolakovnu, karosárnu, autoservis, pneuservis a odtahovou službu. Součástí našich služeb je příprava a provedení STK a řada dalších služeb.

2AUTO POSPÍŠIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(334)
Karlova 244/27, Brno-Maloměřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytuje služby v oblastech autoservis, pneuservis, autolakovna, autoklempírna, výměna autoskel a prodej autodoplňků.

3Tauš Radoslav

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Kopřivova 46/12, Vyškov-Dědice Bezdlužná

Autolakovna nabízí lakování karoserií osobních automobilů, užitkových vozidel a motocyklů, lakování nábytku. Autolakovna zajišťuje také leštění a opravy laků, klempířské práce, dodání náhradních dílů, výměnu auoskel, prodej barev a autolaků (metalíza, UNI, perleť i barvy pro průmysl), prodej potřeb…

4Robert Brand1 pobočka

Nabídka ručního mytí karoserie aut, bezkontaktní mytí, sušení, tříměsíční ochranu laku voskem, dále mytí motoru, litých kol, pneumatik, čištění interieru auta (tepování pěnou, umytí a ošetření plastů a gum). Leštění a renovace laku vozu.

5MYČKA LS - Soustružník Ludvík1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Bratří Čapků 4261/6, Hodonín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na služby v oblasti čištění interiérů, leštění laků včetně renovace laků. Spolehlivě se dokážeme postarat o vyčištění Vašeho vozidla – jak o znečištěný interiér, tak i o ruční mytí karoserie a přeleštění laku včetně navoskování. Naše služby provádíme na profesionální…

6KUPKA MICHAL-MYTÍ AUTOMOBILŮ

Kovařovicova 3146/58, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravdu profesionální péče o Váš vůz! Nabízíme ruční mytí, čištění interiérů, renovace laku, korekce poškození laku, renovace světlometů, čištění disků, komplexní přípravy vozu k prodeji a další kosmetické služby za použití autokosmetiky značky Auto Glym.

7Tarte - Florian Milan

Nabízíme ruční mytí vozidel. Provádíme čištění a tepování interiérů.

8Doležal Jan - Autoservisy1 pobočka

Děláme a nabízíme mechanické opravy a klempířské a lakýrnické práce a dále prodáváme autolaky a renovujeme veterány i také provozujeme pneuservis a děláme diagnostiku vozidel.

9ID auto plus s.r.o.

Před založením autolakovny a autoklempírny ID auto plus v Blučině jsme se dlouhá léta specializovali na autoklempířské práce. A protože naším cílem je neustálé zlepšování služeb zákazníkům tak jsme po dlouholetých přípravách otevřeli v Blučině novou autolakovnu s autoklempírnou. V naší autolakovně…

10MB RENT, David Spiřík

Ponětovice 79, Ponětovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Firma MB rent poskytujeme kompletní služby v oblasti prodeje, oprav a pronájmu vozidel značky Mercedes-Benz se zkušenostmi již od roku 2000. Díky dlouholetému zaměření na tuto značku, jsme schopni nabídnout bezkonkurenční ceny, rychlost a široké spektrum poskytovaných služeb. Zabýváme se přede vším…


Firmy v dalších lokalitách


Autodetailing - renovace, leštění a korekce laku v lokalitě Morava – detailní popis

Autodetailing je velmi důkladné a šetrné čištění, renovace (leštění, korekce laku) a konzervace (voskování) automobilů. Cílem autodetailingu je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu, udržení kvalitního vzhledu vozu a zachování hodnoty vozu. U starších vozidel autodetailing dokáže zásadním způsobem zlepšit celkový dojem vozu a zvýšit jeho prodejní cenu. 

Autodetailing exteriéru

Zahrnuje tři fáze – čištění, leštění a ochranu. Při čištění detailer odstraňuje všechny cizí částice z povrchu vozu ručním mytím za pomoci saponátů nebo clayingu. Clay hmota pomáhá čistit kontaminace laku, které pocházejí z nečistot rozptýlených ve vzduchu, průmyslových spadů, zvířecího trusu atd. Leštění se provádí ručně nebo strojně pomocí speciálních lešticích kotoučů. Při leštění se z vozidla odstraňuje jemná vrstva laku s jemnými škrábanci, které vznikly nevhodnou údržbou vozidla (např. automatické myčky, špatné ruční sušení). Poslední fází je ochrana, která spočívá v aplikace ochranného materiálu. V dnešní době se používají převážně NANO materiály, které zabraňují nečistotám (např. prach, pyl) udržet se na povrchu vozidla. Díky ochranné vrstvě nečistoty společně s kapkami vody sami stékají z vozu, aniž by byla potřeba vůz něčím drhnout a narušit jeho lak.  

Autodetailing interiéru

Spočívá ve vysávání, parním čištění, odstraňování skvrn, impregnaci kožených sedaček, leštění neporézních povrchů, ionizaci interiéru atd.

Kdy se využívá autodetailing?

  • Pravidelná údržba reprezentativních vozidel (např. hotelové limuzíny)
  • Pravidelná údržba vlastního vozu pro radost a životní styl
  • Příprava automobilu před jeho prodejem
  • Příprava automobilu na svatbu
  • Příprava automobilu na výstavu (např. výstava veteránů)
  • Příprava vozidla na klubové a tuningové srazy
  • Zlepšení vzhledu zakoupeného ojetého automobilu