Autochladničky – Morava

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, jak převést čerstvé potraviny či nápoje? Ideálním řešením je autochladnička, díky které budete mít vše perfektně vychlazené. Využijete ji nejen na cestách, ale i na místě. Prodejci autochladniček v lokalitě Morava.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jarmila Neduchalová-prodej autobaterií

Tylova 2264/1, Hodonín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jarmila Neduchalová-autobaterie.Naším oborem je prodej autobaterií.Pokud potřebujete autobaterii, vybírejte u nás! Máme různé typy autobaterií jak pro auta, motorky, tak i pro autobusy a nákladní vozy!

2Iveta Vránová- Autobaterie

Společnost Autobaterie Vrána se na trhu autobaterií poprvé představuje v letech 1995. Svým obchodním úspěchům se tedy těší již 14 let a její oblíbenost neustále stoupá. Za tento fakt vděčí především svému profesionálnímu přístupu, jenž je zaručen v každé situaci, dokonalé orientaci, přehledu a…

3AUTODRUŽSTVO ZNOJMO

4.5
★★★★★
★★★★★
(294)
Vídeňská třída 2573…, Znojmo Bezdlužná

Autodružstvo Znojmo je autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů ŠKODA, RENAULT a DACIA ve Znojmě. Samozřejmostí je také autoopravna vozů, kde poskytujeme komplexní servisní služby. V našem autosalonu si můžete prohlédnout i vyzkoušet nejrůznější modely vozů. V rámci našich služeb zajišťujeme…

4Čech Radim - e-shop

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Poděbradova 233/2, Brno-Královo Pole Bezdlužná

On-line prodej autochladniček, automrazniček, chladicích agregátů, grilů a kamen.

5K.T. - Kalttech s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 842, Chropyně Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme termoelektrické chladicí tašky, boxy a autochladničky.

6Chlazení Mlýnek s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 128, Olbramice Bezdlužná

Domácí, průmyslové i transportní chlazení. Klimatizace, chladící a mrazící boxy, zmrzlinové stroje, autoklimatizace, výčepní zařízení, tepelná čerpadla, vodní chlazení, gastro zařízení, výrobníky ledu, ledové tříště i vzduchotechnika.


Firmy v dalších lokalitách


Autochladničky v lokalitě Morava – detailní popis

Na trhu existuje široká škála autochladniček, a tak při jejím výběru je třeba brát v úvahu několik faktorů. Nejdříve si ujasněte, jak často budete autoledničku využívat, k jakým účelům, co v ní budete převážet a na kolik stupňů nebo na jak dlouho budete potřebovat mít potraviny vychlazené. Dále je třeba brát v potaz, jak často budete autochladničku přenášet. V neposlední řadě je třeba si rozmyslet, kolik chcete do autochladničky investovat peněz.

Typy autochladniček

  • Pasivní autochladničky – jedná se o termotašky a boxy, které nepotřebují žádnou energii ke svému fungování. Před jejich použitím je nutné doma v mrazáku vychladit desky s chladicím médiem, které se pak vloží do autochladničky. Pasivní autochladničky jsou nejrozšířenější a nejlevnější autochladničky. Jejich nevýhodou je nutnost výměny desek s chladicím médiem.
  • Absorpční autochladničky – disponují kapalným nebo plynným médiem a jsou napájeny elektrickou energií. Pro samotné chlazení však elektrickou energii nepotřebují. Tyto autochladničky mají nízkou elektrickou náročnost, ale jsou dražší než ostatní typy autochladniček.
  • Termoelektrické autochladničky – jedná se o přenosné autochladničky s výkonným chlazením a tichým chodem. Tyto autochladničky nejenže umí potraviny chladit, ale i ohřívat. Nevýhodou termoelektrických autochladniček je, že zchlazení nebo zahřátí trvá kolem šesti hodin. 
  • Kompresorové chladničky – jsou nejvýkonnější autochladničky. Kromě chladicí schopnosti navíc umí i mrazit. Bývají vybaveny i vlastní baterií, takže nemusí být připojené pouze k zásuvce v autě. Jejich nevýhodou je poměrně vysoká hmotnost.

Způsoby napájení autochladniček

  • 12 V – jedná se o standardní zásuvku automobilového zapalovače, kterou disponují osobní automobily
  • 24 V – zásuvka automobilového zapalovače, kterou disponují zejména dodávky, karavany a nákladní automobily
  • 230 V – jedná se o klasickou zásuvku, ke které se autochladnička připojí v chatkách, kempech apod. 

Autochladničky se také prodávají s možností volby napájení – 12/24 V, 12/230 V a 12/24/230 V.