Antiradary – Morava

Chcete si užít pohodovou jízdu bez neustálého sledování tachometru a bez pokut za případné překročení povolené rychlosti? Pak si pořiďte antiradar, který vás včas upozorní na přítomnost policejního radaru. Přehled prodejců antiradarů v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DOBRÝ-OBCHOD.CZ

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Vídeňská 291/89, Brno-Štýřice Bezdlužná

Náš E-SHOP nabízí autodoplňky a autopříslušenství, LED světla pro denní svícení, LED žárovky, LED pracovní světla, měniče napětí do auta i na chalupu, majáky a výstražné rampy, predatory, DVD přehrávače a LCD monitory, autorádia, příslušenství pro autorádia, adaptéry pro ovládání z volantu, redukce…

2DEKLARON spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Štursova 3119/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Prodáváme autorádia a autohifi. Najdete u nás i HandsFree sady, antiradary a podobné vychytávky do auta v okolí Brna.

3SPURT ZLÍN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
U Gemini 360, Zlín Bezdlužná

Provádíme montáž, servis a prodej zabezpečení vozidel, antiradarů, auto-hifi, handsfree sad, navigací, GPS navigací, defend-lock či parkovacích čidel.

4Kočka Filip-KT autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní hejčínská 47…, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a mechanické opravy všech značek, karosářské práce, pneu servis, elektroinstalace, montujeme tažné zařízení, servis klimatizací. Nabízíme poradenství nákupů vozů, znalecké posudky – soudní znalec. Odtahová služba non-stop.

5Pro-speed.cz1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stodolní 794/21, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Pro-speed.cz, se sídlem Stodolní 794/21, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71803, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je:…

6Driverstore.cz

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Škodova 96/11, Přerov I-Město Bezdlužná

Driverstore.cz, se sídlem Škodova 96/11, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními…

7Kyjovský Jiří1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Nerudova 1054, Slavkov u Brna Bezdlužná

Montujeme auto hifi a multimediální značky, autoalarmy, GPS, pagery, centrální zamykání, imobilizéry, antiradary, TV tunery, DVD, laserové rušičky, tažná zařízení, LED svícení, couvací kamery, handsfree, parkovací senzory a další.

8Michal Provázek s.r.o.- Truck & Caravan SHOP3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
I. P. Pavlova 740, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme autodoplňky pro kamiony, potahy, stolky, klimatizace, vysílačky CB, antény, antiradary, autoledničky a varné konvice, truck navigace, sluneční clony, handsfree sady, měniče, samolepky na míru, na počkání.


Firmy v dalších lokalitách


Antiradary v lokalitě Morava – detailní popis

Antiradary jsou zařízení, která dokážou upozornit řidiče na přítomnost policejního radaru. Upozorní ho v dostatečném předstihu pomocí zvukového nebo světelného signálu. Antiradary tak eliminují riziko dostání pokuty za překročení povolené rychlosti. Součástí některých antiradarů může být i pravidelně aktualizovaná GPS databáze radarů, a to v rámci České republiky i celé Evropy. Nejznámější značkou antiradarů je Genevo.

Jsou antiradary legální?

Zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, říká, že nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.

Ze zákona tedy vyplývá, že váš antiradar by mohl být uznán nezákonným pouze tehdy, pokud by nějakým aktivním způsobem ovlivňoval funkčnost zařízení, které Policie ČR využívá pro měření rychlosti. Tuto funkci však radarové detektory nemají. Radarové detektory jsou pouhým pasivním přijímačem, který upozorňuje na radarová měření. Funkci policejních radarů nijak neovlivňují, a proto je můžete používat bez obav. 

Na co si ale dejte pozor jsou antilasery neboli laserové rušičky. Jedná se totiž o nelegální aktivní zařízení vysílající signál, který ruší policejní radar. Proto tyto antilasery nikdy nepoužívejte.

Jaké jsou typy antiradarů?

  • Pevné antiradary – jedná se o radarové detektory, které jsou pevně zakomponovány do automobilu. Skládají se z antény a ovládací jednotky. Jsou výkonné a vysoce spolehlivé. 
  • Přenosné antiradary – jsou to mobilní radarové detektory, které je možné přenášet mezi více automobily. Skládají se z řídicí jednotky s výkonným mikroprocesorem a z antény. Jejich výhodou je snadná instalace a nižší cena oproti pevným antiradarům. Na druhou stranu je jejich úspěšnost detekce radaru nižší.