Zónová regulace ústředního vytápění – Morava

Zónová regulace ústředního vytápění je v oblasti Morava stále častěji využívaným řešením pro efektivní a úsporné vytápění domů a bytů. Tento systém umožňuje individuální nastavení teploty v jednotlivých místnostech, což znamená, že každý obyvatel si může přizpůsobit vytápění svým potřebám a zároveň…

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1PAVELKA - VTP s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Vlčnov 531, Vlčnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti voda-topení-plyn a fotovoltaiky. Provádíme kompletní vodoinstalace, plynoinstalace, montáže vytápění, servis kotlů a řadu dalších služeb. Dodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy.

2Švrček Petr

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Hodonínská 734/27, Rohatec Bezdlužná

Působíme v oblasti vodoinstalace, kanalizace, ústředního topení a plynoinstalace. Používáme kvalitní a osvědčený materiál renomovaných výrobců. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

3TOP - WOLF, s.r.o.

Provádíme kompletní topenářské a instalatérské práce, izolace potrubí i plynárenské práce. Dodáváme projektovou dokumentaci.

4LIFKA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(109)
Zámecká 1388, Slavkov u Brna Bezdlužná

Naše firma je Vám schopna, díky svým zkušenostem, nabídnout komplexní dodávku, montáž a servis zdravotně-technických instalací, ústředních topení, měření a regulací, elektroinstalací, solárních ohřevů, kotlů na dřevěné pelety apod.

5Jurásek Petr - instalatérské práce

Zajišťuji odborné instalatérské práce v oboru vodo-topo-plyn - vodoinstalace, rozvody vody, topenářské práce a plynoinstalace. Zabývám se také regulací otopných systémů.

6KTR, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Korečnice 1770, Uherský Brod Bezdlužná

Jsme firma zajišťující regulační techniku pro teplovodní systémy ústředního topení. Přesná regulace teploty v objektu, možnost nastavit MIN a MAX teploty v radiátorech nebo podlahovém topení atd.

7Moša Kamil1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vrbová 134/11, Kobeřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rekonstrukce koupelen na klíč, zařízení koupelen, rozvody ústředního topení. Montáž a regulace topných systémů. Nabízíme plynové kotle, kotle na tuhá paliva včetně montáže a revizí plynu a komínů. Svářečské práce a solární systémy.


Firmy v dalších lokalitách


Zónová regulace ústředního vytápění v lokalitě Morava – detailní popis

Zónová regulace také umožňuje snadnou údržbu a opravy v případě poruchy, což je v oblasti Morava velmi důležité, protože zde jsou často využívány starší systémy vytápění. Pokud hledáte efektivní a spolehlivé řešení pro vytápění vašeho domu či bytu v oblasti Morava, zónová regulace ústředního vytápění je tou správnou volbou.