Zónová regulace ústředního vytápění – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1PAVELKA - VTP s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlčnov 531, Vlčnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme dodávky a montáže podlahového topení, otopných těles či plynových kotelen, výměníkových stanic a kondenzačních kotlů, solárních systémů, tepelných čerpadel či měření a regulace. Provádíme servis plynových kotlů Viessmann, servis pisoárů a baterií Sanela. Nabízíme i geodetické práce, …

2Švrček Petr

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Hodonínská 734/27, Rohatec Bezdlužná

Působíme v oblasti vodoinstalace, kanalizace, ústředního topení a plynoinstalace. Používáme kvalitní a osvědčený materiál renomovaných výrobců. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

3TOP - WOLF, s.r.o.

Provádíme kompletní topenářské a instalatérské práce, izolace potrubí i plynárenské práce. Dodáváme projektovou dokumentaci.

4LIFKA s.r.o.

Naše firma je Vám schopna, díky svým zkušenostem, nabídnout komplexní dodávku, montáž a servis zdravotně-technických instalací, ústředních topení, měření a regulací, elektroinstalací, solárních ohřevů, kotlů na dřevěné pelety apod.

5Jurásek Petr - instalatérské práce

Zajišťuji odborné instalatérské práce v oboru vodo-topo-plyn - vodoinstalace, rozvody vody, topenářské práce a plynoinstalace. Zabývám se také regulací otopných systémů.

6KTR, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Korečnice 1770, Uherský Brod Bezdlužná

Jsme firma zajišťující regulační techniku pro teplovodní systémy ústředního topení. Přesná regulace teploty v objektu, možnost nastavit MIN a MAX teploty v radiátorech nebo podlahovém topení atd.

7Moša Kamil1 pobočka

Vrbová 134/11, Kobeřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rekonstrukce koupelen na klíč, zařízení koupelen, rozvody ústředního topení. Montáž a regulace topných systémů. Nabízíme plynové kotle, kotle na tuhá paliva včetně montáže a revizí plynu a komínů. Svářečské práce a solární systémy.


Firmy v dalších lokalitách


Zónová regulace ústředního vytápění v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zónová regulace ústředního vytápění najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.