Znalecké posudky nástrojů – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Novotný Pavel - Opravy hudebních nástrojů

Jsem absolventem oboru Mechanik hudebních nástrojů v Hradci Králové a Střední odborné ladičské školy v Praze. Po 6 letech praxe v Opravně hudebních nástrojů v Brně, jsem v roce 1992 získal Živnostenský list a začal jsem soukromě podnikat pod názvem Pavel Novotný - Ladění a opravy klavírů. Nabízím…

2JANEKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zabýváme se opravou hudebních nástrojů zejména pak opravy a prodej pianin i křídlových klavírů. Najdete nás na Rybkova 23 v Pondělí - Pátek : 6:30 - 15:00 hod.

3VOZNICA BOHUMIL Ing.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
třída Komenského…, Nětčice-Kyjov
Otevřeno od 8:00

VOZNICA BOHUMIL Ing., se sídlem třída Komenského 2120/82, 697 01, Nětčice-Kyjov, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1991. Předmětem podnikání je: Zámečnictví,…

4HLOSTA VÁCLAV

Znalectví a odhady cen hudebních nástrojů.

5Jiří Kučera - znalec v oblasti ekonomiky

Znalectví v oblasti ekonomiky - odhady cen hudebních klávesových nástrojů.

6Sławiński Stanislav

Specializuji se na výrobu a odborné opravy mistrovských smyčcových hudebních nástrojů. Provádím restaurování starých originálů. Zajišťuji znalecké posudky.

7Loder Jan- Ladění a opravy klavírů

Provádíme opravy a ladění klavírů. Zajišťujeme pravidelnou kontrolu a údržbu nástrojů, záruční a pozáruční servis. Provádíme znalecké posudky klavírů.

8KOLATEK TADEUSZ

Nabízím služby soudního znalce v oboru klávesových nástrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Znalecké posudky nástrojů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Znalecké posudky nástrojů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.