Značkové nástroje na manikúru, pedikúru – Morava

Oblast Morava je známá svými kvalitními značkovými nástroji na manikúru a pedikúru. Tyto nástroje jsou nezbytné pro každou ženu, která dbá o svůj vzhled a zdraví nehtů.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Weigel Jaroslav - nůžky, nože

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Šámalova 45, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a broušením nožů a nástrojů pro pedikúru, manikúru, kosmetiku a kadeřnictví. Nabízíme kadeřnické i krejčovské nůžky, kuchařské a řeznické nože, ocilky, rukavice, brusné kameny, sterilizátory, ultrazvukové čističky a procesorové lepící pásky.

2ODEL LABORATORIES, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(53)
Špálova 413/2, Ostrava-Přívoz
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializovaný velkoobchod pro pedikúru a školící centrum pro odborné kurzy na pedikúru. Nabízíme vše na pedikúru, přístroje, brusky na nohy, nástroje na pedikúru, nábytek, křesla na pedikúru, frézy k přístrojům, čepelky, špony na nehty či sterilizátor na pedikúru.

3CONETA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
tř. Tomáše Bati 45, Otrokovice Bezdlužná

Velkoobchod pro obory přístrojová, suchá pedikúra a manikúra. E-shop. Servis přístrojů. Dodáváme přístroje, nástroje, sterilizátory, ultrazvukové čističe, nehtové korektory, kosmetiku pro tělo i nohy, nábytek.


Firmy v dalších lokalitách


Značkové nástroje na manikúru, pedikúru v lokalitě Morava – detailní popis

Díky nim můžete mít krásné a zdravé nehty bez nutnosti navštěvovat salon.

Značkové nástroje na manikúru a pedikúru jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají ergonomický tvar, který usnadňuje práci. Jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a zároveň šetrné k nehtům. Díky nim můžete snadno odstranit zbytečné kůžičky, upravit tvar nehtů a zbavit se nečistot.

V oblasti Morava najdete širokou škálu značkových nástrojů na manikúru a pedikúru, které jsou vhodné pro každý typ nehtů. Můžete si vybrat z různých druhů pilníků, kleští, nožiček a dalších nástrojů, které vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu nehtů.

Pokud chcete mít krásné a zdravé nehty, neváhejte a investujte do kvalitních značkových nástrojů na manikúru a pedikúru. V oblasti Morava najdete širokou nabídku těchto nástrojů, které vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu nehtů bez nutnosti navštěvovat salon. Stačí si jen vybrat ty správné nástroje a začít pracovat na svých nehtech.