Zkoušky elektro revize – Morava

Zkoušky, elektro a revize jsou klíčová slova, která jsou v oblasti Morava velmi důležitá. Tyto služby jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti elektroinstalací.

1–10 firem z 782 nalezených Filtry

1REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná Ověřená

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.

2Hill Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Berkova 44, Brno Bezdlužná Ověřená

Firma se zaměřuje na prodej a servis hasících přístrojů a požárních hydrantů. Nabízíme práškový hasící přístroj, vodní, sněhový a pěnový. Postaráme se o revize protipožárních dveří, revize hasících přístrojů a požárních hydrantů. Organizujeme školení požární ochrany a BOZP.

3Maršík Jiří - ELEKTRO PLUS

Naše firma provádí: elektroinstalační práce, elektroinstalace - montáž , elektro - montáže, hromosvody - montáž, vzduchotechnika - montáž, revize - projekce .

4Elektrikář Kolbaba

Kounicova 270/11, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Elektrikář Kolbaba je elektrikář v Brně se sídlem Kounicova 270/11, 602 00, Brno-Veveří, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy, revize a zkoušky…

5RODEMAT s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti jsou elektromontážní a elektroinstalační práce v silnoproudé oblasti, slaboproudé rozvody, hromosvody, výroba rozvaděčů nízkého napětí, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

6DIKOS, s.r.o.

Stavba a udržování sítí mobilních telefonů, elektromontážní práce, revize elektroinstalací a hromosvodů, kabelové a venkovní rozvody, el. ruční nářadí a el. spotřebiče. Návrh a montáž aktivních hromosvodů, zkoušky, školení z vyhlášky 50/78 Sb.

7AZ TOPENÁŘI, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komárovská 666/3, Brno-Komárov Bezdlužná

Provádíme veškeré topenářské služby s kompletní dodávkou materiálu: ústřední topení, podlahové topení, kotle plynové, elektrické i na tuhá paliva, boilery, ohřívače vody, plynoinstalace včetně revizní zprávy a vodoinstalatérské práce.

8Elektromontážní firma EKV spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeronýmova 1449/27, Brno-Židenice Bezdlužná

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce (rodinné a bytové domy, účelové a průmyslové stavby včetně rekonstrukcí a oprav). Zajišťujeme revize, zkušební provoz. Zpracováváme projektovou dokumentaci.V oblasti elektroinstalačních montáží poskytujeme kompletní zákaznický servis, disponujeme…

9AVES GROUP, s.r.o.1 pobočka

2.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Mostecká 973/9, Brno-Husovice Bezdlužná

Nabízíme montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

10Kytner Bohdan - elektroinstalace

Provádíme všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, rekonstrukce domácích i průmyslových rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou naši zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí v…


Firmy v dalších lokalitách


Zkoušky elektro revize v lokalitě Morava – detailní popis

Profesionální a kvalitní provedení zkoušek a revizí elektroinstalací je základem pro prevenci před nebezpečnými situacemi. Proto je důležité najít spolehlivého a zkušeného specialistu, který vám poskytne tyto služby. V oblasti Morava je mnoho odborníků, kteří jsou schopni zajistit kvalitní a bezpečné zkoušky, elektro a revize. Nezapomeňte, že investice do kvalitních služeb v této oblasti se vám může vyplatit v podobě bezpečnosti a spokojenosti.