Zhotovení dioptrických brýlí – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

2Lenka Miklicová - oční optik

Provádíme služby v oblasti oční optiky a nabízíme sortiment brýlí dioptrických a slunečních i také sportovních.

3Šefčíková Iveta2 pobočky

Dolní Valy 29 , Hodonín
Otevřeno do 12:00

Naše oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

4Mgr. Tereza Pučálková, DiS. - BERYL OČNÍ OPTIKA

Ostružnická 4, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Provádíme kompletní služby v oblasti oční optiky, specifikace oční vady optometristou a její korekce pomocí kontaktních čoček nebo dioptrických brýlí. Nabízíme širokou nabídku brýlových, slunečních, sportovních obrub, brýlových i kontaktních čoček.

5Oční centrum s.r.o.

Jívavská 18, Šternberk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí velký výběr dioptrických obrub pro dospělé i děti, dioptrické brýle pro sport a volný čas, sluneční brýle, dioptrické plavecké a kosmetické brýle, zhotovení kompletních brýlí i výměnu skel, drobné opravy brýlí, prodej optických pomůcek, doplňkový sortiment. Oční ambulance…

6Optika Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínova 41/9, Nový Jičín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme široký sortiment dioptrických brýlí. Prodáváme sluneční brýle, brýlové obruby kvalitních značek, brýlové čočky jakéhokoliv druhu, pouzdra na brýle a další doplňkové zboží.

7Vanýsek Jan

Husova 84/9, Mikulov Bezdlužná

Provozujeme oční optiku a zhotovení a prodej dioptrických brýlí a máme nabídku slunečních brýlí a pouzder i také doplňkového sortimentu.

8Eli Optik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého náměstí 87, Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme zhotovení a také prodej dioptrických i slunečních brýlí a optických pomůcek a máme nabídku vyšetření zraku a také prodej kontaktních čoček.

9Optika Timčáková

Oční optika nabízí brýlové obruby, lupy, pouzdra, optické pomůcky, zhotovení brýlí a zabroušení dioptrických skel.


Firmy v dalších lokalitách


Zhotovení dioptrických brýlí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Zhotovení dioptrických brýlí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.