Zavádění antikoncepčních tělísek – Morava

Zavádění antikoncepčních tělísek je jednou z nejefektivnějších metod antikoncepce u žen. Tělíska jsou malé plastové kroužky, které se vkládají do pochvy a uvolňují hormony, které brání těhotenství.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1NYMEDICOMP s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí SNP 1140/32, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme lékárna rodinného typu, které záleží na informovanosti pacientů. Příjdete-li k nám, poradíme Vám s bezpečným užíváním léků, případně zvolíme adekvátní alternativu. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné, nabízíme zdarma dovoz inkontinenčních pomůcek v Brně a okolí.

2DUGY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Zajišťujeme preventivní,diagnostická a léčebná péče v oborech, léčbu gynekologických onemocnění, ultrazvukovou diagnostiku, poradenskou službu při výběru kontracepce, zavádění nitroděložních tělísek všech typů, konzultační a poradenská služba o operační léčbě, péče o ženy trpící nechtěným únikem…

3Gynekologické centrum Šárka s.r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vranovská 217/19, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme komplexní služby a to v oblastech gynekologicko porodnické péče a léčby onemocnění prsou. Poskytujeme kvalitní komplexní lékařské služby preventivní i léčebné v oblasti gynekologie a souvisejících oborů. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné antikoncepce. Vždy profesionální a současně…

4MUDr. Eva Kelnerová s.r.o. - gynekologie

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pražská 2394/1b, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby v oblasti gynekologie zahrnující preventivní prohlídky, gynekologické vyšetření a léčení gynekologických problémů. Gynekolog poradí s výběrem antikoncepce nebo jak řešit klimakterické a sexuologické obtíže.

5MUDr. Martin Balák s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(82)
Vodní 1004/25, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji gynekologickou ambulanci a ordinaci. Provádím pravidelné preventivní prohlídky, ale i akutní případy. Postaráme se o nastávající maminky během těhotenství, nabízíme jim užitečné rady a náležitou péči. Provádím pravidelný ultrazvuk. Jsme smluvní pracoviště většiny zdravotních pojišťoven.

6GYNMEDIA CZ s.r.o. - MUDr. Dostál Milan1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Kollárova 664/1, Litovel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše soukromá gynekologicko-porodnická ordinace poskytuje ženám komplexní péči ve všech obdobích jejich života. Nabízíme odborné vyšetření a ošetření v příjemném prostředí naší moderně vybavené ordinace. Dále i nabízíme preventivní gynekologické prohlídky, těhotenskou poradnu, ultrazvuková…

7doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.- GYNARTIS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
17. listopadu 595/38, Ostrava – Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti ambulantní gynekologie, včetně porady pro těhotné. K dispozici máme 3D/4D ultrazvuk. Vyšetření na klinice zahrnuje preventivní gynekologické prohlídky, diagnostiku a léčbu endometriózy, diagnostiku příčin neplodnosti, poradenství o antikoncepci + zavedení nitroděložního…

8Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice- MUDr. Azzam El Chaar1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz gynekologické ordinace.


Firmy v dalších lokalitách


Zavádění antikoncepčních tělísek v lokalitě Morava – detailní popis

Tato metoda je velmi spolehlivá a může být použita i u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách.

v oblasti Morava je možné zavádění antikoncepčních tělísek provést u gynekologa v místní zdravotnické zařízení. Gynekolog provede důkladné vyšetření a posoudí, zda je tato metoda pro pacientku vhodná. Pokud ano, provede zavedení tělísek během několika minut. Po zavedení tělísek může pacientka pokračovat v běžných aktivitách, ale je důležité dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska.

Výhody antikoncepčních tělísek jsou mnohé. Patří mezi ně vysoká účinnost, snadná aplikace, dlouhodobá ochrana a možnost použití u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách. Mezi nevýhody patří možné vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, změny menstruačního cyklu a podobně. Tyto účinky však obvykle odezní během několika týdnů.

Zavádění antikoncepčních tělísek je jednoduchý a bezpečný zákrok, který může být proveden u gynekologa. Pokud se pacientka rozhodne pro tuto metodu antikoncepce, je důležité dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska a pravidelně se kontrolovat. Antikoncepční tělíska jsou vhodnou volbou pro ženy, které hledají spolehlivou a dlouhodobou ochranu před těhotenstvím.

Seznam výhod antikoncepčních tělísek:
1. Vysoká účinnost
2. Snadná aplikace
3. Dlouhodobá ochrana
4. Možnost použití u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách

Seznam nevýhod antikoncepčních tělísek:
1. Možné vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, změny menstruačního cyklu a podobně
2. Nutnost dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska
3. Pravidelné kontroly u gynekologa

Celkově je zavádění antikoncepčních tělísek spolehlivou a efektivní metodou antikoncepce, která může být vhodná pro mnoho žen. Je důležité se poradit s gynekologem a zvážit všechny možnosti, než se rozhodnete pro konkrétní metodu antikoncepce.