Zásuvkové skříně – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1ELMONT Brno engineering, s.r.o.

Firma se specializuje na komplexní řešení v oboru elektro. Nabízíme projekční, inženýrskou a montážní činnost v oblasti silnoproudu, slaboproudu a MaR.

2ELEKTROKOMPLEX ŠMÝD, s.r.o.2 pobočky

Pančava 478/39, Hodonín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem, svítidly a MaR technikou. Provádíme montáže řídících systémů pro technologii a průmyslovou automatizaci, klimatizaci a vytápění, silnoproud pro energetiku a rozvody, trafostanice do 110 kW.Firma byla založena v roce 1991 panem…

3EIM elektro s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Tábor 2369/26, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Nabízíme baterie, halogenové a úsporné žárovky, pohybová čidla, pojistkové skříně, vypínače a zásuvky. Zajišťujeme kompletaci rozvaděčů. V našem sortimentu máme také požární hlásiče, montážní pěny, kabely a mnoho dalšího.

4Kostiha Michal - 230VOLTU.CZ

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Sirotčinci 1782/7, Znojmo Bezdlužná

E-shop 230 voltu.cz nabízí široký sortiment elektroinstalačního materiálu pro velkoobchodní i maloobchodní prodej.

5Síla Richard, Ing. - SG kuchyně3 pobočky

Horní lán 1327/6A, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Výroba a montáž kuchyní, koupelnového nábytku, ložnic a vestavěných skříní na zakázku. Mimo jiné i dodáme i spotřebiče, baterie, dřezy, drátěný program a zásuvky.

6Elektro - produkt1 pobočka

1.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Přímetická 3507, Znojmo
Otevřeno od 8:00

Provozujeme internetový obchod Elektro-produkt.cz. Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. Nabízíme světelné zdroje, světelná tělesa, elektronické předřadníky, vypínače, zásuvky, zásuvkové rozvodnice, nouzová svítidla či jistící prvky, malé spotřebiče, ruční nářadí, čistící

7Janča Stanislav - elektroinstalační materiál a svítidla

4.6
★★★★★
★★★★★
(63)
Štramberská 2878, Ostrava - Vítkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Zakoupíte u nás kabely, vodiče, pojistky, skříně, stykače, zásuvky, svítilny, žárovky, startéry, trafa, baterie, topení, termostaty, ventilátory a klimatizace.

8Žlebek Jiří- Hodinový Manžel Hranice

Nabízím Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Zajistím pro vás nejen činnosti týkající se oprav, údržby a péče o Váš dům, byt či zahradu. Neváhejte a využijte mých služeb, které realizuji s využitím moderních metod. Jsem Vám vždy plně k dispozici. Mou předností je neustálé zkvalitňování a…

9KENY Export - Import s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2012 a je pokračovatelem firmy Ing. Jiří Kempný Export - Import (vznik 1997). Sídlo i provozovna se nachází v Havířově - Šumbarku, areálu SEMAG (bývalý TENAS). Sortiment je tvořen nábytkovým kováním pro stolaře, ale i domácí kutily. Prodej zboží probíhá ve…

10Pavlíčková Jitka- ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Prodej kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. Dodáváme kabely, vodiče, jističe, rozvaděčové skříně, vypínače, zásuvky a další elektromateriál.


Firmy v dalších lokalitách


Zásuvkové skříně v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zásuvkové skříně najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.