Zastupování na schůzi – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1JUDr. Dagmar Havlíčková1 pobočka

Riegrovo náměstí 246, Kroměříž Bezdlužná Ověřená

Advokátní služby se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní i rodinné právo, včetně vypořádání společného jmění manželů. Pro sjednání schůzky mě prosím neváhejte kontaktovat. Pobočka v Bystřici pod Hostýnem, pracovní doba každé úterý 8 - 15h, v jiných případech dle dohody. Telefon 573 378 028.

2Mgr. Michal Zákravský - advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Langrova 240/7, Šumperk
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V oboru práva máme dlouhodobé zkušenosti, advokacii provozujeme v naší kanceláři již od roku 2002. Nyní své zkušenosti využíváme ve prospěch klienta. Stačí nás pouze kontaktovat! Zaměřujeme se především na tyto druhy práva: občanské právo advokátní služby obchodní právo pracovní právo trestní právo…

3Krejčová Markéta, JUDr.

Poskytujeme právní služby v převážné většině oblastí práva, zejména pak v právu: občanském, trestním, pracovním, obchodním. Zastupování na soudech. Schůzky dohodou.

4Ondrůšková Lenka, Mgr., advokát

Kořískova 43, Brno Bezdlužná

Poskytování právních porad, sepisování smluv a jiných listin, zastupování před soudy, policií a jinými správními orgány, ověřování podpisů aj. Zaměření: specializace na obchodní právo, občanské právo, rodinné právo, pracovní právo, správní právo, trestní právo. Schůzky po telefonické či e-mailové…


Firmy v dalších lokalitách


Zastupování na schůzi v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zastupování na schůzi najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.