Zastavené nemovitosti – Morava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1FINE REALITY, a.s.2 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hněvotínská 241/52, Olomouc
Otevřeno od 7:30

Realitní kancelář FINE REALITY nabízí komplexní realitní služby. Prodej domů, bytů, chalup, chat a pozemků. Prodáme či vykoupíme Vaši nemovitost za nejlepší ceny. Věnujeme se řešení exekucí, zástavních práv a dalším problémům spojených s nemovitostmi. Zajistíme výhodné hypoteční úvěry na…

2RealTeam, s.r.o.

Prodej, převod a pronájem rodinných domů, pozemků, bytů, komerčních objektů a garáží. Provádění znaleckých posudků pro převod a tržní oceňování nemovitostí. Poskytujeme pomoc při řešení exekucí a hypotéčních zástav, zajistíme projektovou činnost, financování, stěhování, vymalování i vyklizení.

3JUDr. Lubomír Mika - Notářská kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dvořákova 646/ 10, Brno
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Nabízíme notářské služby a poskytujeme služby CzechPIONTu. Provádíme převody nemovitostí, úschovy movitých věcí, ověřování a osvědčování podpisu nebo kopie. Vyhotovujeme závěti, smlouvy a další.

4REAL INVEST PLUS, s.r.o.

Rooseveltova 119/51, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost REAL INVEST PLUS, s.r.o. poskytuje klientům kvalitní a seriózní služby v oblasti realit a finančního poradenství. Snažíme se již léta o klienta individuálně pečovat, a tímto svým přístupem klientovi nabízet maximální servis. Umíme prodávat bytové projekty pro developery, které obsahují…

5HAVRÁNEK PETR - ZNALECKÁ KANCELÁŘ REAL s.r.o.

ZNALECKÁ KANCELÁŘ REAL s.r.o. nabízí služby znaleckých posudků pro veškeré účely právních úkonů souvisejících s nemovitostmi včetně zástav pro bankovní účely. Dále nabízí komplexní servis s realitami na trhu.

6ZLT a.s.

Pronajímáme obchody, kanceláře, kavárny a byty. Komplex budov krnovského zámku je součástí vysoce atraktivní a vyhledávané oblasti historického centra Krnova. Okolí je tvořeno historickou zástavbou, která aktuálně slouží především jako obchody, sídla institucí, příp. soukromých firem.

7Feedback s.r.o.

tř. Svobody 956/31, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytujeme rychlé půjčky před výplatou, hotovostní půjčky, konsolidace a úvěry na nemovitosti včetně poradenství v oblasti vyplácení zástav a exekucí na bytech, domech a družstevních bytech. Naše společnost disponuje silným kapitálovým zázemím a rychle a spolehlivě plní potřeby klientů.

8Beckerová Jana

Realitní činnost, zprostředkování obchodu a služeb, zajištění financování, vyplácení exekucí i zástav.

9RS Magnum, a.s.3 pobočky

Finanční poradenství se zaměřením na řešení exekucí a poskytováním půjček se zástavou nemovitosti, realitní činnost a developerský servis.

10FRENSTON ZWX, s.r.o.

Realitní kancelář zajišťuje realitní služby při prodeji, pronájmu a koupi nemovitostí: domy, byty i nové, pozemky a jiné nemovitosti. Poskytujeme znalecké posudky, právní i daňový servis. Zabýváme se také sepisováním darovacích, zástavních, směnných nebo nájemních smluv.


Firmy v dalších lokalitách


Zastavené nemovitosti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zastavené nemovitosti najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.