Zasilatelství zboží – Morava

Zasilatelství zboží je v oblasti Morava stále více vyhledávanou službou. Díky ní mohou firmy a jednotlivci snadno a rychle posílat své zásilky kamkoliv po celém světě.

1–10 firem z 342 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Orientujeme se na přepravu kusových zásilek, nadrozměrných nákladů, nebezpečného zboží či námořní přepravu. Služby poskytujeme komplexně včetně pojištění či dalších opatření nutných k přepravě nákladu. Firmám i fyzickým osobám nabízíme stěhovací služby, přestěhujeme Vás i Vaši firmu po celé…

Poslat poptávku madasped.cz 774 448 758

Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu. Dále jsme schopni zajistit dopravu veškerého druhu zboží, kromě sypkých materiálů po celé České republice a všech zemí EU.

Poslat poptávku 577 945 060

V naší firmě nabízíme logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice, přeprava zásilek všemi druhy dopravy-silniční, železniční, letecká, námořní i nadrozměrná. Provozujeme veřejný, celní, daňový sklad, distribuce zboží, celní deklarace, INTRASTAT.

Poslat poptávku kd-transport.cz 587 301 311

Společnost ZAJDO Transport Logistics s.r.o. poskytuje zákazníkům kvalitní logistické a zasílatelské služby s využitím nejmodernějších technologií. Naši klienti tak mohou využít zázemí silné spediční společnosti. Přepravy realizujeme s prověřenými dopravními společnostmi, proto jsme schopni zaručit,…

Poslat poptávku zajdo.cz 774 341 434

Vnitrostátní a mezinárodní doprava zásilek celovozových i kusových, přeprava exportních zásilek do všech evropských relací.

Poslat poptávku jiko-olomouc.cz 585 311 667

Naše společnost působí v oblasti mezinárodní dopravy od roku 1992. Vlastníme rozsáhlý vozový park. Nabízíme služby v oblastech: spedice, zasilatelství, vnitrostátní a mezinárodní přeprava nákladů v ČR i zahraničí, expresní přeprava a přeprava nebezpečných nákladů dle dohody ADR.

Poslat poptávku ocpsped.cz 547 228 431

Firma se zabývá přepravou kusových, balíkových a celovozových zásilek a dalšími službami, týkajícími se přepravy zboží mezi něž patří spedice, skladování a komplexní logistika a zasilatelské služby.

Poslat poptávku globalsped.cz 548 127 511

POLYTRANS, spol. s r.o., se sídlem U Červeného Dvora 86, 669 02, Suchohrdly, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 51, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1990. Pracuje u nás 50 - 99 zaměstnanců. …

Poslat poptávku polytrans.cz 515 266 907

Vladislava Náhlíková - VLKANA Transport, se sídlem Na Farském 1408, 735 53, Dolní Lutyně, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Silniční motorová doprava - nákladní…

Poslat poptávku vlkana.cz 608 110 067

Kraus international spedition, se sídlem Dolní 3030/95, 700 30, Ostrava-Zábřeh, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

Poslat poptávku renekraus.cz 777 565 443

Zasilatelství zboží v lokalitě Morava – detailní popis

Zasilatelství zboží v oblasti Morava nabízí širokou škálu služeb, jako jsou například expresní doručení, sledování zásilek nebo pojištění zásilek. Díky těmto službám se zákazníci mohou spolehnout na to, že jejich zásilky dorazí včas a bezpečně na místo určení. Zasilatelství zboží je tedy ideální volbou pro všechny, kteří potřebují rychle a spolehlivě doručit své zásilky kamkoliv po světě.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.