Vývojové poruchy páteře – Morava

Vývojová porucha páteře je zdravotní stav, který se vyskytuje u mnoha lidí po celém světě. Tato porucha se může projevit různými způsoby a může být způsobena různými faktory.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Mařák Radovan, MUDr. - neurologická ordinace, rehabilitace

4.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Litovelská 102/21, Olomouc - Nová Ulice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologická ambulance - zaměření na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavu po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie. Myoskeletální medicína - vyšetřování poruch funkce páteře a kloubů a jejich léčbou.

2MUDr. Hana Přikrylová Vranová - Neurologická ambulance

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Opletalova 476/8, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologická ambulance Olomouc. Můžete nás navštívit v nově otevřené ambulanci v centru města Olomouce na ulici Opletalova 8.

3MYOVERTEBRUM s.r.o. - neurologie

4.2
★★★★★
★★★★★
(44)
Litovelská 21, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologická ambulance - poskytuje komplexní lékařskou péči v oboru neurologie se zaměřením na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavu po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie. Ve spolupráci s Neurologickou klinikou Fakultní nemocnice v Olomouci je…


Firmy v dalších lokalitách


Vývojové poruchy páteře v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejčastější příčiny vývojové poruchy páteře patří genetické faktory, nedostatek pohybu, špatné držení těla a některé zdravotní problémy.

Vývojová porucha páteře může mít různé formy, včetně skoliózy, kyfózy a lordózy. Skolióza je nejčastější formou vývojové poruchy páteře a projevuje se zakřivením páteře doleva nebo doprava. Kyfóza se projevuje zakřivením páteře dozadu, zatímco lordóza se projevuje zakřivením páteře dopředu.

Vývojová porucha páteře může mít různé důsledky pro zdraví jednotlivce. Mezi nejčastější problémy patří bolesti zad, omezení pohybu, problémy s dýcháním a srdeční problémy. V některých případech může vývojová porucha páteře vést k trvalému postižení.

v oblasti Morava se vývojová porucha páteře vyskytuje u mnoha lidí. Mezi nejčastější příčiny patří nedostatek pohybu a špatné držení těla. v oblasti Morava existuje několik organizací, které se zabývají prevencí a léčbou vývojové poruchy páteře. Tyto organizace nabízejí různé terapeutické metody, včetně fyzioterapie, masáží a cvičení.

Prevence vývojové poruchy páteře je klíčová pro zachování zdraví páteře. Mezi nejúčinnější prevenční opatření patří pravidelný pohyb, správné držení těla a cvičení zaměřené na posílení svalů páteře. V případě vývojové poruchy páteře je důležité co nejdříve vyhledat odbornou pomoc a začít s léčbou.

Vývojová porucha páteře je vážný zdravotní problém, který může mít negativní dopad na kvalitu života jednotlivce. Prevence a včasná léčba jsou klíčové pro zachování zdraví páteře a prevenci komplikací. v oblasti Morava existuje několik organizací, které nabízejí pomoc a podporu lidem s vývojovou poruchou páteře.