Vývoj žáby – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1LABTECH s.r.o.2 pobočky

LABTECH s.r.o. je česká společnost dlouhodobě se zabývající laboratorními rozbory a zkouškami, prodejem, servisem a aplikační podporou laboratorní instrumentace mechanických zkušebních zařízení, průmyslových testovacích zařízení, vakuové techniky a testování netěsností. Společnost rovněž vyrábí…

2Žemlička Ivo - vývoj a výroba implantátů

Tetčická 134, Omice Bezdlužná

Výroba a vývoj implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Zabýváme se výrobou a vývojem implantátů pro mikrochirurgii v otorinolaryngologii. Nabízíme ušní ventilační trubice, středoušní protézy TORP a PORP, speciální nástroje a další.

3Mgr. Halka Petláková - ordinace klinické logopedie

Hybešova 1417/5, Hustopeče
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se provozem logopedické ordinace. Zajišťujeme diagnostiku a terapii u dětí a dospělých v oblasti vad a poruch řeči. Zabýváme se vadami výslovnosti, získanou ztrátou a poruchou řeči či vývojovými poruchami učení jako například dyslexie nebo dysortografie.

4EMO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hudcova 533/78c, Brno-Medlánky Bezdlužná

Firma EMO byla založena v roce 1993 jako v.o.s. Navazovala na činnost státního podniku Výzkumný a vývojový ústav Závodů všeobecného strojírenství, obor Speciální technika. Zůstalo zachováno i umístění pracoviště, a to v bývalém areálu citovaného podniku. V roce 2006 změnila právní formu z v.o.s. na…

5MORASPOL s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Skorkovského 26, Brno-Židenice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Firma Moraspol s.r.o. se již od roku 1992 zabývá distribucí, vývojem a výrobou ortéz a bandáží. Od roku 2010 jsme započali s výrobou a distribucí pouze našich výrobků té nejvyšší kvality. Využíváme poradenství s předními ortopedickými špičkami v ČR, tudíž kvalita našich ortéz dosahuje nejvýších…

6Klinická psychologie - PhDr. Jiří Laciga s.r.o.3 pobočky

Ševcovská 2678, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozuji psychologické ordinace. Psychologie je věda, která se zabývá duševními jevy, procesy, studuje lidské chování, prožívání, myšlení. Věnuje se vývoji jedince, vztahu jedince ke společnosti a naopak. Psychologie zkoumá duševní život člověka, zákonitosti psychiky. Je to věda o prožívání a…

7TRYSTOM spol. s r.o.

V naší firmě se zabýváme vývojem a výrobou strojů pro automatizaci výrobních procesů, dále přístrojové a zdravotnické techniky. Nabízíme: vývoj a výrobu strojů z oblasti automatizace výrobních procesů, provedení testů pro CE a jiných certifikátů, technologickou podporu.

8PaedDr. et BC. Eva Stryková

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Loučkách 2340, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabývám se komunikačními obtížemi dětí a dospělých jako je dyslalie, dysfázie, afázie, mutismus, balbuties, tumultus, dysartrie, palatolalie, SP, DMO, autismus. Nabízím poradenské služby a konzultace.

9ČESKÁ MYELOMOVÁ SKUPINA

Zabýváme se výzkumem a vývojem hematologických chorob, tedy monoklonární gamapatií.

10MEDETRON s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem i vývojem speciálních zdravotnických měřících systémů pro urologická, gynekologická a pediatrická vyšetření, nemocničního vybavení, spotřebního materiálu pro urologii a chirurgii či speciálních katetrů pro urodynamická měření.


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj žáby v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vývoj žáby najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.