Výuka ruského jazyka – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1EBA LANGUAGE services s.r.o.

Nabízím výuky anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka pro veřejnost i firmy. Mezi nabídku jazyků patří kurzy pro seniory i děti, také individuální kurzy a přípravné kurzy k maturitní zkoušce nebo na mezinárodní zkoušky.

2Jazyková škola IDEA, s.r.o.

Naším oborem je výuka anglického, německého, ruského, francouzkého a španělského jazyka a dalších světových jazyků v individuálních, firemních i odpoledních či večerních docházkových kurzech. Výuka v jednoletém pomaturitním studiu a výuka dětí. Komplexní servis v oblasti překladů, tlumočení a…

3Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.

4Jazyková škola AMÁDEUS, s.r.o.

Jazyková škola s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na výuku anglického, německého, španělského, francouzského, italského a ruského jazyka ve všech úrovních pokročilosti. Kurzy ve všech úrovních pokročilosti.

5Anna Vlčková, DiS. - Jazyková škola Immer Vere

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského jazyka. Pro firmy ve Zlínském kraji nabízíme spolupráci v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení. V rámci rozšíření naší nabídky je možné využít naše zaměstnance i jako…

6Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace

Aleše Hrdličky 1638…, Ostrava, Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola pro 600 žáků s družinou a vlastní jídelnou. Zaměřujeme se na výuku anglického, německého, francouzského, ruského či norského jazyka. Žáci mohou navštěvovat gymnastický kroužek.

7Kočičková Jana, Mgr.

Nabízíme výuku a doučování anglického, německého, francouzského, ruského i španělského jazyka a latiny.

8Hartmann Petr, Mgr.

Nabídka výuky anglického a ruského jazyka, překladatelské činnosti, doučování i přípravy ke státní maturitě.

9Henadzi Yakimau

Sýpka 1353, Brno Bezdlužná

Nabídka výuky, překladů i tlumočení ruského jazyka.

10Bělová Alice

Výuka anglického a ruského jazyka. Nabídka nezávislých jazykových auditů, překladů, tlumočení i vzdělávání dospělých.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka ruského jazyka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výuka ruského jazyka najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.