Výuka francouzského jazyka – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1EBA LANGUAGE services s.r.o.

Nabízím výuky anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka pro veřejnost i firmy. Mezi nabídku jazyků patří kurzy pro seniory i děti, také individuální kurzy a přípravné kurzy k maturitní zkoušce nebo na mezinárodní zkoušky.

2Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.

3Jazyková škola AMÁDEUS, s.r.o.

Jazyková škola s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na výuku anglického, německého, španělského, francouzského, italského a ruského jazyka ve všech úrovních pokročilosti. Kurzy ve všech úrovních pokročilosti.

4Anna Vlčková, DiS. - Jazyková škola Immer Vere

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského jazyka. Pro firmy ve Zlínském kraji nabízíme spolupráci v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení. V rámci rozšíření naší nabídky je možné využít naše zaměstnance i jako…

5Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace

Aleše Hrdličky 1638…, Ostrava, Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola pro 600 žáků s družinou a vlastní jídelnou. Zaměřujeme se na výuku anglického, německého, francouzského, ruského či norského jazyka. Žáci mohou navštěvovat gymnastický kroužek.

6Kočičková Jana, Mgr.

Nabízíme výuku a doučování anglického, německého, francouzského, ruského i španělského jazyka a latiny.

7Vázquezová Barbora, Mgr.1 pobočka

Brno, Brno Bezdlužná

Nabídka překladů a tlumočení španělského, francouzského a portugalského jazyka. Výuka jazyků.

8Polanská Kateřina, Mgr.

Filipova 778, Brno Bezdlužná

Nabídka výuky i překladů francouzského jazyka.

9Lapčíková Dagmar - École agentura

Zaměřujeme se na výuku anglického, německého, italského, španělského, japonského a francouzského jazyka pro dospělé i děti od 3 let. Dále nabízíme veřejné, firemní a individuální kurzy.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka francouzského jazyka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výuka francouzského jazyka najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.