Vytěžovací doprava – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MK SPEDICE s.r.o.1 pobočka

Zajistíme přepravu osob po celé ČR. Provádíme zemní práce, vytěžování, nákladní autodopravu a přepravu. Převezeme i nadměrné náklady. Garantujeme preciznost a spolehlivost.

2eN-SPED, spol. s r.o.

Budova 41, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše zlínská firma se věnuje službám týkajícím se přepravy a spedice. Našim zákazníkům nabízíme poskytnutí spedičních služeb, zajištění celní deklarace. Kromě toho jsme schopni zajistit veškerou dopravu - autodopravu, silniční nákladní dopravu, leteckou i námořní. To vše na tuzemské i mezinárodní…

3Maňas Alois - ALMA TRANSPORT

Poskytujeme služby mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravy. Specializujeme se na autodopravu do a z Itálie. Vozidla vytěžujeme z české republiky do Itálie,Švýcarska,Rakouska, Slovinska a Chorvatska.

4Autodoprava Jaroslav Pazdera - stavební mechanizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Na Letné 797, Velká Bystřice Bezdlužná

Naše firma nabízí veškeré zemní práce již 20 let. Zaměřuje se na služby, jak pro drobné zákazníky, tak pro větší firmy. Sídlem naší společnosti je město Velká Bystřice - Na Letné 797, ale podle zakázky působíme v celém Moravském kraji v celé České republice. Provádíme demolice, zemní práce,…

5Rožnovský Pavel, Ing. - IPR CARGO

Naše firma se zabývá nákladní dopravou, lehkou i střední. Dále děláme kusové zásilky, mezinárodní i vnitrostátní. Provádíme vytěžování i spedici. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

6ALLSPED, s.r.o.

zprostředkování spedičních služeb, spedice, zasilatelství, vytěžování vozidel.

7ARGO BOHEMIA, s.r.o.

ARGO GROUP a.s. - Bezpečná cesta Vašeho zboží. Přemýšlíme za klienta a každý náš produkt či služba sleduje jediný záměr - poskytnout vysokou kvalitu a komfort. Nacházíme cestu ke klientovi a vytváříme nabídky s ohledem na jeho individuální potřeby. Spokojenost stále náročnějších zákazníků nás…

8IKAR GROUP, a.s.

IKAR GROUP, a.s., zajištění vnitrostátní a mezinárodní silniční dopravy. Nabídka přepravy těžkých a nadrozměrných zásilek. Vytěžování vozidel. ARGO GROUP a.s. - Bezpečná cesta Vašeho zboží.

9Maník Radek, Mgr.

Potoční 281, Brno Bezdlužná

Rekvalifikační studio, kurzů, školení, manažerské kurzy, komunikační a prezentační dovednosti, marketingové kurzy. Internetový server pro výměnu informací o nákladních vozidlech, vytěžování a volných nákladech, databáze nabídek volných vozidel nebo nákladů.


Firmy v dalších lokalitách


Vytěžovací doprava v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vytěžovací doprava najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.