Výstupní prohlídky – Morava

Výstupní prohlídka je důležitou součástí procesu výroby a zajišťuje, že výrobek splňuje požadavky zákazníka a standardy kvality. Během této prohlídky se kontroluje, zda výrobek odpovídá specifikacím a zda je bezpečný pro použití.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MUDr. Dagmar Rusková - praktická lékařka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé. Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná…

3MeDiLa spol. s r.o. (pobočka Brno)7 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(48)
Halasovo nám. 1…, Brno
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Společnost se vedle vlastní činnosti výkonu laboratorní praxe, účastní také konsolidačních projektů pracovišť laboratorní medicíny jako odborný konzultant a garant procesů a kroků v soudalu s platnou legislativou, požadavků zdravotních pojišťoven a odborných společností. Imunologie, imunochemie,…

4Skalička Vít, MUDr.

Stěbořice 28, Stěbořice
Otevřeno od 13:30

Praktický lékař Mudr. Skalička Vít ordinuje v ambulancích Stěbořice, Dolní Životice a Velké Heraltice. Poskytuje služby jako diagnostika, léčba, prevence, posudkovou činnost a závodní péči. Dále nabízíme očkování, vstupní prohlídky a výstupní prohlídky. Máme nasmlouvané následující pojišťovny: 111,…

5JURČO MARTIN MUDr.

4.4
★★★★★
★★★★★
(39)
Masarykovo náměstí 5, Hranice I-Město…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

JURČO MARTIN MUDr., se sídlem Masarykovo náměstí 5, 753 01, Hranice I-Město-Hranice, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Výstupní prohlídky v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se výstupní prohlídky provádějí v různých průmyslových odvětvích, jako jsou potravinářský průmysl, strojírenství, chemický průmysl a další. Výstupní prohlídky jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky, kteří mají zkušenosti s daným výrobkem a procesem výroby.

Během výstupní prohlídky se kontroluje mnoho různých faktorů, jako jsou rozměry výrobku, jeho hmotnost, barva, tvar a další. Dále se kontroluje, zda jsou výrobky správně označeny a baleny. Pokud se během prohlídky objeví nějaké nedostatky, jsou tyto zaznamenány a řešeny.

Výstupní prohlídky jsou důležité pro zajištění kvality výrobků a pro ochranu spotřebitelů. Pokud by výrobky nebyly kontrolovány, mohlo by dojít k nebezpečným situacím, jako jsou otravy potravinami nebo nehody způsobené vadnými stroji.

Důležitost výstupních prohlídek je zřejmá i z toho, že jsou součástí mnoha standardů kvality, jako je například ISO 9001. Tyto standardy stanovují požadavky na procesy výroby a zahrnují i požadavky na výstupní prohlídky.

Výstupní prohlídky jsou tedy důležitým krokem v procesu výroby a zajišťují, že výrobky jsou bezpečné a splňují požadavky zákazníka. v oblasti Morava jsou tyto prohlídky prováděny kvalifikovanými pracovníky a jsou součástí standardů kvality.

Seznam faktorů, které se během výstupní prohlídky kontrolují:

- Rozměry výrobku
- Hmotnost výrobku
- Barva výrobku
- Tvar výrobku
- Správné označení výrobku
- Správné balení výrobku

Seznam průmyslových odvětví, ve kterých se v oblasti Morava provádějí výstupní prohlídky:

1. Potravinářský průmysl
2. Strojírenství
3. Chemický průmysl
4. A další.