Vyšetření zorného pole – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Oční centrum s.r.o.

Jívavská 18, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí velký výběr dioptrických obrub pro dospělé i děti, dioptrické brýle pro sport a volný čas, sluneční brýle, dioptrické plavecké a kosmetické brýle, zhotovení kompletních brýlí i výměnu skel, drobné opravy brýlí, prodej optických pomůcek, doplňkový sortiment. Oční ambulance…

2MUDr. Chrástková Eliška s.r.o.

Národní třída 90, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji oční ambulanci. Provádím komplexní oční vyšetření u dospělých a dětí - měření dioptrických vad a předpis brýlové korekce, vyšetření očního tlaku, vyšetření zorného pole, vyšetření tloušťky rohovky, předpis a aplikaci kontaktních čoček a další.

3Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková, s.r.o.

Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková. Zajišťujeme léčebně – preventivní péči dospělých a dětí od 6 let: měření a předpis brýlové korekce, měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovou perimetrií, vyšetření očního pozadí, preventivní prohlídky zaměřené na záchyt nejčastějších očních…

4Ruberová Miriam, MUDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
Velkopavlovická 25, Brno- Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako oční lékařka. V ordinaci provádím stanovení refrakce, vyšetření předního a zadního segmentu oka, vyšetření zorného pole, barvocitu, léčbu zánětu oka, průplach slzných kanálků.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření zorného pole v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vyšetření zorného pole najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.