Vyšetření zorného pole – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Oční centrum s.r.o.

Jívavská 18, Šternberk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí velký výběr dioptrických obrub pro dospělé i děti, dioptrické brýle pro sport a volný čas, sluneční brýle, dioptrické plavecké a kosmetické brýle, zhotovení kompletních brýlí i výměnu skel, drobné opravy brýlí, prodej optických pomůcek, doplňkový sortiment. Oční ambulance…

2MUDr. Chrástková Eliška s.r.o.

Národní třída 90, Hodonín
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provozuji oční ambulanci. Provádím komplexní oční vyšetření u dospělých a dětí - měření dioptrických vad a předpis brýlové korekce, vyšetření očního tlaku, vyšetření zorného pole, vyšetření tloušťky rohovky, předpis a aplikaci kontaktních čoček a další.

3Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková, s.r.o.

Oční ambulance MUDr. Zuzana Horáková. Zajišťujeme léčebně – preventivní péči dospělých a dětí od 6 let: měření a předpis brýlové korekce, měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovou perimetrií, vyšetření očního pozadí, preventivní prohlídky zaměřené na záchyt nejčastějších očních…

4Ruberová Miriam, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(48)
Velkopavlovická 25, Brno- Vinohrady
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Pracuji jako oční lékařka. V ordinaci provádím stanovení refrakce, vyšetření předního a zadního segmentu oka, vyšetření zorného pole, barvocitu, léčbu zánětu oka, průplach slzných kanálků.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření zorného pole v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vyšetření zorného pole najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.