Vyšetření pro potravinářský průkaz – Morava

Vyšetření pro potravinářský průkaz je nutností pro každého, kdo se chce věnovat práci v potravinářském průmyslu. Toto vyšetření slouží k zajištění bezpečnosti potravin a ochraně zdraví spotřebitelů.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1MUDr. Hana Kriftová, praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ambulanci praktického lékaře pro dospělé v regionu Brno Žabovřesky. Naším cílem je vaše spokojenost.

2MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 333, Žabčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.- Poskytujeme komplexní zdravotní péči pro dospělé od 16 -19 let. Provádíme všechny prohlídky, i do zaměstnání, vyšetření krve, tlaku, EKG, očkování a další. Pacienti se mohou předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu. Těhotné, matky s malými dětmi a závažné…

3NZZ YVKA, s.r.o. - MUDr. Yvona Kachlíková

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro pojišťovny.

4MUDr. Machátová Jiřina

Lazaretní 1/7, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Praktický lékař poskytuje preventivní péči,ambulantní vyšetření a ošetření, péči o pacienty s hypertenzí, testy okultního krvácení - FOB, očkování a odběry, vstupní prohlídky do zaměstnání, posouzení zdravotního stavu pro získání ŘP, potravinářského či zbrojního průkazu.

5Dětský doktor s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Údolní 18, Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme péči dětem od narození až do 19. let. Praktický lékař pro děti a dorost.

6Nečasová Eva, MUDr.1 pobočka

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Dále poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Mimo jiné zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro…

7Mudr.NADYMÁČKOVÁ Ludmila - Praktický lékař pro dospělé

Petrské nám. 2161/5, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

8MUDr. Božena Všetičková

Kollárova 2599, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé se zaměřením na homeopatii. Zajišťuji komplexní zdravotní péčí jako preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu nemocí, předoperační vyšetření, očkování, prohlídky na řidičský průkaz, vystavení potravinářského průkazu. Změřím hladinu krevního cukru,…

9MUDr. Hrubá Anna - Praktická lékařka pro děti a dorost

Olomoucká 2934, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro pojišťovny.

10MUDr. Andrea Spurná - Ordinace praktické lékařky

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova třída…, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktické lékařky. Provádíme vyšetření pro řidičský, zbrojní a potravinářský průkaz. Dále poskytujeme laboratorní odběry, EKG, očkování a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření pro potravinářský průkaz v lokalitě Morava – detailní popis

1. Příprava na vyšetření
Před samotným vyšetřením je nutné se připravit. Osoba, která se chce nechat vyšetřit, by měla být v klidu a bez stresu. Dále je nutné mít s sebou platný občanský průkaz a potvrzení o zaplacení poplatku za vyšetření.

2. Průběh vyšetření
Vyšetření pro potravinářský průkaz se skládá z několika částí. První částí je rozhovor s lékařem, kde se zjišťují informace o zdravotním stavu a případných alergiích. Dále následuje fyzické vyšetření, kde lékař zkontroluje zrak, sluch, krevní tlak a další základní parametry.

3. Odběr krve a moči
Další částí vyšetření je odběr krve a moči. Tyto vzorky jsou následně poslány do laboratoře, kde jsou testovány na přítomnost různých chorob a infekcí.

4. Výsledky vyšetření
Po dokončení vyšetření obdrží osoba výsledky. Pokud jsou výsledky negativní, získá potravinářský průkaz. Pokud jsou výsledky pozitivní, je nutné podstoupit další léčbu a vyšetření.

5. Místo vyšetření
Vyšetření pro potravinářský průkaz lze podstoupit na různých místech. v oblasti Morava je možné vyšetření absolvovat v místním zdravotním středisku nebo v soukromé zdravotnické zařízení.

Celkově je vyšetření pro potravinářský průkaz důležitým krokem pro zajištění bezpečnosti potravin a ochranu zdraví spotřebitelů. Osoba, která se chce věnovat práci v potravinářském průmyslu, by měla být připravena na vyšetření a dodržovat všechny pokyny lékaře.