Výroba, prodej, montáž prosklených fasád – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1DOSTING, spol. s r.o.1 pobočka

Hlavní obory naší činnosti jsou hliníkové prosklené fasády a kazetové fasády, výplně stavebních otvorů (okna, dveře, výkladce, světlíky, zimní zahrady), celohliníkové střešní světlíky – s výplní z polykarbonátu, kopulové světlíky, lehké hliníkové a ocelové konstrukce, odborná montáž resp. instalace…

2H.A. TECHNIK s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Za Humny 795/21, Střelice Bezdlužná

Nabízíme hliníková okna, dveře, garážová vrata, zimní zahrady a stínící techniku. Dodáváme posuvné, vchodové nebo skládací dveře a okna z hliníkových profilů. Provádíme i pozáruční servis oken, dveří a vstupních stěn. Poskytujeme kompletní dodávku včetně demontáže.

3OKNOSERVIS s.r.o. (centrála Brno)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(35)
Drčkova 2876/17, Brno Bezdlužná

Zabýváme se prodejem oken a dveří. Dále nabízíme parapety, žalužie, garážová vrata, zimní zahrady a sítě proti hmyzu.

4ThermoLux a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Vídeňská 102/113, Brno Bezdlužná

Prodáváme desky z komůrkového polykarbonátu.

5ABEV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hudcova 533/78c, Brno-Medlánky Bezdlužná

Naše firma se zabývá ofsetovým tiskem UV barev na rozmanité materiály a také zámečnickými pracemi. Vyrábíme kovové štítky a cedule. Naši zaměstnanci mají s potiskem plastu i výrobou štítků dlouholeté zkušenosti. Dále se specializujeme na zámečnickou výrobu a také stavíme zimní zahrady.

6Koudelka Oldřich

Jílkova 1537/124, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme veškeré sklenářské práce, sklenářství s 20 letou historií. Vyrábíme skleněné dveře i stěny, schodiště a zábradlí, zástěny do koupelen, zrcadlové stěny, skleněný nábytek (stoly, stolky, prosklené vitríny, zrcadla) podle požadavků zákazníka, dále akvária i terária. Prodáváme bezpečnostní…

7ARTOKNA s.r.o.5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Juliánovské náměstí…, Brno Bezdlužná

Nabízíme okna, dveře, prosklené fasády, parapety, žaluzie, rolety i sítě proti hmyzu.

8ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.7 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
třída bří Čapků 3088, Hodonín

Vyrábíme a montujeme plastová a hliníková okna, plastové a hliníkové dveře, posuvné a protipožární dveře i prosklené fasády. Nabízíme zpracování cenových nabídek, konzultace on-line a zaměření oken zdarma.

9ALUMID, s.r.o. Hliníková okna a dveře

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Dražůvky 127, Dražůvky Bezdlužná

Výroba a montáž hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. ALUMID s.r.o. byla založena v roce 2007. Přesto máme díky zakladateli firmy, který se v oboru pohybuje již od roku 1998, dlouholetou praxi v odvětví. Majitel firmy současně působí i jako vedoucí výroby. Proto můžeme nabídnout zejména kvalitu…

10ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)7 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hradební 1244, Uherské Hradiště

Zaměřujeme se výrobu a montáže plastových a hliníkových oken. Dále nabízíme plastové, hliníkové dveře, posuvné dveře a protipožární dveře, prosklené fasády, zimní zahrady. Provádíme revitalizace, zednické práce a montáž okenních a dveřních doplňků včetně příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, montáž prosklených fasád v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba, prodej, montáž prosklených fasád najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.