Výroba plastových, umělých, dřevěných sudů – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1J.P. PLAST, s. r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svatoborská 988, Kyjov Bezdlužná

Vyrábíme vyfukované plastové obaly o objemech 0,5 až 60 litrů, jako jsou lahve, kanystry, sudy a konve.

2Pavliňák Petr, Ing. - železářství & stavebniny Pavliňák

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 859, Koryčany
Otevřeno od 7:30

Nabízíme maloobchodní prodej nářadí, hliníkových žebříků, plastových výrobků či eko-nádob a kanystrů, plastových sudů, spojovacího materiálu, zednického nářadí i stavebních koleček, vodoinstalačního materiálu, cementu a vápna, omítkových směsí, různých lepidel a sanitární omítky, polystyrenu i…

3Šiška Petr - CONE Zlín1 pobočka

Dobrochov 101, Brodek u Prostějova
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a dodávání sortimentu pojezdových kol a koleček, skladových vozíků, speciálních sudů a přepravek. Nabízíme bantamové, nafukovací, pryžová a otočná kolečka, dále pak nabízíme vysokozdvižné, nízkozdvižné, plošinové a paletové vozíky.

4MEVA-BRNO, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1514)
24. dubna 428, Želežice

Firma Mevatec s.r.o., byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem a.s. Meva, MEVA-BRNO, s.r.o. je pobočkou společnosti. Prodáváme vařiče, topidla, hořáky, grily, zahradní a bytová topidla vše na propan-butan. Dodáváme popelnice, kontejnery, sudy, dílenské i skladové vybavení, olejové…

5Obroučka David - Bednářství a Stolařství

Bednářství a Stolařství - David Obroučka. Naše firma navazuje na činnost Moravského bednářství, které ukončilo svoji obchodní a výrobní činnost v roce 2008. Budeme se snažit vyhovět našim novým i bývalým zákazníkům Moravského bednářství a pomoci jim jak to nejvíc půjde.

6BENCOPO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Rudé armády 340, Velké Losiny
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme transportní a manipulační techniku. Nabízíme rudly, plošinové, etážové a skříňové vozíky, dvoukolové ruční vozíky, vozíky na plynové láhve a na sudy. Dále vyrábíme přepravní a skladovací stohovatelné ocelové palety.

7MEVA-Ostrava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou sudů, kontejnerů a nádob na odpad všeho druhu a velikostí, propan-butanových spotřebičů, vybavením součástí pro olejové hospodářství- např. čerpací stanice či čerpadla, a v neposlední řadě i výrobou manipulační techniky.

8Weppler Czech, s.r.o.

Suderova 2013/19a, Ostrava-Mariánské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Weppler Czech, s.r.o., se sídlem Suderova 2013/19a, 709 00, Ostrava-Mariánské Hory, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36734, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 50 -…

9IMEXA, s.r.o.

Vyrábíme nerezové sudy.

10A + S, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme plastové palety, sudy a komponenty pro automobilový průmysl.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba plastových, umělých, dřevěných sudů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba plastových, umělých, dřevěných sudů najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.