Výroba hašeného, dusíkatého vápna – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Pavliňák Petr, Ing. - železářství & stavebniny Pavliňák

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 859, Koryčany
Otevřeno do 17:00

Nabízíme maloobchodní prodej nářadí, hliníkových žebříků, plastových výrobků či eko-nádob a kanystrů, plastových sudů, spojovacího materiálu, zednického nářadí i stavebních koleček, vodoinstalačního materiálu, cementu a vápna, omítkových směsí, různých lepidel a sanitární omítky, polystyrenu i…

2STAVEBNINY MATSTAV ZLÍN s.r.o.

Velkoobchod a prodejna stavebnin MATSTAV ZLÍN nabízí široký sortiment veškerého stavebního materiálu, zdící materiál, ytongy, cihly, betony a dále zámkové dlažby, zárubně, eurookna, dřevěné dveře a okna Velux. Rozvoz stavebního materiálu po Zlíně zdarma.

3Prchlík Rostislav - Stavebniny

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Polešovice 556, Polešovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje stavebního materiálu a půjčovna pracovního nářadí. V sortimentu zdicí materiály, střešní krytiny, cementu, vápna, suché omítkové směsi, komínové systémy, sádrokartony, stropy a příčky.

4Bobal Kamil- Stavebniny Bobál1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Tečovská , Zlín Bezdlužná

Poskytujeme služby nákladní silniční doprava. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny v regionu Zlín, Malenovice a Otrokovice.

5KOTOUČ ŠTRAMBERK, spol. s r. o.

Libotín 500, Štramberk
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na výrobu stavebních materiálů (vápno, hydrát), surovin k odsiřovacím procesům v tepelných elektrárnách, teplárnách, surovin pro hutní a chemickou výrobu a cukrovary.

6ONO Stavebniny s.r.o.

Průmyslová 3083/1, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodejnu stavebnin s kompletním sortimentem stavebního materálu pro venkovní a interiérové stavby naleznete v Šumperku. Naše působnost se vztahuje především na celý Olomoucký kraj. ONO Stavebniny vám pomohou i se sestavením rozpočtu pro dodávky materiálu na stavbu, realizujeme také grafické návrhy.…

7ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Máme praxi v oboru strojírenství, výstavby investičních celků, skladování a zpracování sypkých hmot, zpracování odpadů a ekologických projektů. Specializujeme se na činnost v oblasti energetiky (palivové a popílkové hospodářství), technologie pro dopravu a zpracování sypkých materiálů. Zaměřujeme…

8Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem suchých omítkových a maltových směsí, jako jsou zdící malty, vnitřní a venkovní omítky, betony a samonivelační lité potěry, vápno a další.

9Huráb Igor, Ing.

Stavebniny nabízející cihly, tvárnice - bloky, tepelné izolace a hydroizolace, komíny - komínové systémy, stavební chemii, stropy, zárubně a dveře. Dále nabízíme, cement, vápno, malty, omítky, betony, střešní krytiny, střešní okna.

10Kopec Jaroslav

Technologie výroby anorganických pojiv, cementu, vápna. Dále těžbou a zpracování nerostných surovin, obecných, barevných a drahých kovů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba hašeného, dusíkatého vápna v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba hašeného, dusíkatého vápna najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.