Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Ladislav Malík - RATES

Havlíčkova 102/2a, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

2KVE-mont s.r.o.1 pobočka

Firma KVE-mont s.r.o. Otrokovice u Zlína provádí silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Naší hlavní činností jsou průmyslové elektromontáže. Provádíme montáž EZS zabezpečovacích systému JABLOTRON, kamerových systémů CCTV a fotovoltaických panelů.

3HaSaM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tečovice 45, Zlín Bezdlužná

Vývoj a výroba systémů elektronické zabezpečovací signalizace. Docházkové a přístupové systémy SAFETY, elektronické platební a odbavovací systémy a komunikátory EZS.

4Jiří Veselý - Ketkovice

Jiří Veselý, se sídlem Ketkovice 236, 664 91, Ketkovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

5MS SECURITY Systems, s.r.o.

Instalace, prodej a servis kamerových systémů včetně zabezpečovacích systémů EZS, požárních systémů EPS, docházkových a přístupových systémů. Výroba a prodej speciálních zabezpečovacích systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.