Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Ladislav Malík - RATES

Havlíčkova 102/2a, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

2KVE-mont s.r.o.1 pobočka

Firma KVE-mont s.r.o. Otrokovice u Zlína provádí silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Naší hlavní činností jsou průmyslové elektromontáže. Provádíme montáž EZS zabezpečovacích systému JABLOTRON, kamerových systémů CCTV a fotovoltaických panelů.

3HaSaM, s.r.o.

Tečovice 45, Zlín Bezdlužná

Vývoj a výroba systémů elektronické zabezpečovací signalizace. Docházkové a přístupové systémy SAFETY, elektronické platební a odbavovací systémy a komunikátory EZS.

4MS SECURITY Systems, s.r.o.

Instalace, prodej a servis kamerových systémů včetně zabezpečovacích systémů EZS, požárních systémů EPS, docházkových a přístupových systémů. Výroba a prodej speciálních zabezpečovacích systémů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výroba elektronických zabezpečovacích systémů, EZS najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.