Výroba cisteren – Morava

Cisterny jsou nezbytnou součástí mnoha průmyslových odvětví, a proto je výroba těchto nákladních vozidel velmi důležitá. V oblasti Morava se nachází několik společností, které se specializují na výrobu cisteren.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1ZD SKÁLY, družstvo

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Benešov 246, Benešov Bezdlužná

Pěstování a prodej obilí a dalších zemědělských plodin (řepka, sladovnický ječmen, krmná pšenice, triticale, ozimý ječmen, oves). Provádíme kompletní opravy a diagnostiku osobních vozidel všech značek. Plnění, opravy a diagnostika silničních vozidel, zemědělské a stavební techniky. Plnění…

2Mykol, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jungmannova 499/41, Kyjov Bezdlužná

Autodoprava, kontejnerová přeprava nebezpečných odpadů, přeprava sypkých hmot. Zemní, výkopové, bourací a sanační práce. Drcení skla mobilním drtičem, třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem. Silniční motorová doprava nákladní včetně kontejnerové v tuzemsku i zahraničí. Logistické…

3MKZ spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nová Ves 251, Nová Ves 251 Bezdlužná

Provádíme výrobu a nabízíme prodej valníkových a skříňových a mrazírenských nástaveb a vestaveb a také i doplňky pro nákladní automobily.

4CSAO, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(36)
Bílanská 2595/95, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme nosiče a nástavby vozidel, hákové, kloubové, kontejnerové a ramenové nakladače, sklápěcí i valníkové korby či přepravníky VLH. Nabízíme výměnný rychloupínací rám a přepravníky krmných směsí. Prodáváme vozy MAN, IVECO a DAF. Provozujeme autoservis nákladních vozů.

5AGAMA a. s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Huštěnovská 2001, Staré Město
Dnes už má zavřeno

Výroba, prodej a servis lesní techniky. Dále nabídka traktorových vyvážeček, traktorových lesních nástaveb, lesních navijáků za traktor, štípacích poloautomatů, štěpkovačů a návěsy i přívěsy pro přepravu dřeva. Mimo jiné sortiment zahrnuje hydraulické ruky, drapáky a příslušenství.

6GALAXIT

3.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Brodek u Konice 343, Brodek u Konice
Dnes už má zavřeno

Výroba valníkových, skříňových, pekařských, chladírenských a mrazírenských nástaveb. Dále i provádění oprav a servisu. Zabýváme se zámečnickou výrobou. Vyrábíme hliníková a železná zábradlí.

7Minařík Miroslav, Ing.

Provádíme sanace a průzkumy zemin i vod a poskytujeme ekologické poradenství či likvidaci odpadů.Zabýváme se i výrobou plastových jímek. Vypracování geologických podkladů.

8Clearmont, spol. s r.o.4 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Mitrovická 594/409D, Ostrava, Nová Bělá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se vývojem, výrobou a montážemi nástavby na automobily. Nabízíme vnitřní vestavby, nosiče kontejnerů, nástavby pro motosport, vojenské přívěsy, hydraulické jeřáby a přepravníky vozidel. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

9Porgest, a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Slovanská 1526/38, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se konstrukcí a výrobou auto nástaveb. Provádíme přestavby vozidel dle ADR, montáž ABS, retardérů TELMA, ověřování tachografů, elektrické výbavy. Svařujeme a pálíme na CNC strojích.

10Centrum přívěsů Opava, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(81)
Opavská 64, Nové Sedlice
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se výrobou, prodejem, servisem a půjčováním přívěsů. Nabízíme množství náhradních dílů a příslušenství. Možnost splátek a leasingu. Najdete u nás např. značky VAPP, Agados, Vezeko.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba cisteren v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto firmy disponují moderními technologiemi a kvalifikovanými pracovníky, kteří dokážou vyrobit cisterny různých velikostí a pro různé účely.

Výroba cisteren v oblasti Morava je založena na kvalitních materiálech a precizním zpracování. Firma se zaměřuje na výrobu cisteren pro přepravu tekutin, plynu a dalších nebezpečných látek. Tyto cisterny jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Výroba cisteren v oblasti Morava je založena na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Firma dokáže vyrobit cisterny na míru podle specifikací zákazníka a přizpůsobit je jeho potřebám. Díky tomu jsou cisterny z oblasti Morava velmi oblíbené u zákazníků z celého světa.

Výroba cisteren v oblasti Morava je založena na dlouholeté zkušenosti a odbornosti. Firma se zaměřuje na výrobu cisteren již mnoho let a má za sebou mnoho úspěšných projektů. Díky tomu má firma vynikající pověst a je považována za jednoho z nejlepších výrobců cisteren v České republice.

Výroba cisteren v oblasti Morava je tedy ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivé cisterny. Firma disponuje moderními technologiemi, kvalifikovanými pracovníky a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Díky tomu jsou cisterny z oblasti Morava velmi oblíbené u zákazníků z celého světa.