Výměna žárovky u automobilů, vozů – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Jaromír Haluza- Autobaterie

Záhumní 440, Moravský Žižkov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Prodáváme autobaterie a provádíme jejich servis. Nabízíme nabíječky, startovací zdroje. Provádíme kontroly dobíjecí soustavy. Výměny, montáže i odběry použitých baterií k likvidaci. Prodej značek AKUMA, VIPIEMME, VARTA a jiné.

2sorena, s.r.o.

Sorena s.r.o. je brněnská společnost s celorepublikovou působností zabývající se dodávkami lakovacích systémů pro mokré lakování. Touto činností se zabýváme od roku 1995. V této době vznikla úzká spolupráce s italským výrobcem NOVA VERTA International S.p.A. Na základě našich zkušeností provozujeme…

3Soukop Pavel - autosklo

Havlíčkova 613/32, Hustopeče
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se především kompletním servisem autoskel pro osobní,nákladní a užitková vozidla. Sklo si u nás můžete nechat vyměnit,opravit,nakódovat nebo natónovat na kterém koli vozidle. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu.

4Gořalík Josef - AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOBAZAR

Hlinsko pod…, Bystřice pod…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis Gořalík působí na trhu již od roku 1989. Nabízíme komplexní služby autoservisu pro všechny druhy vozidel. Poskytujeme služby pneuservisu. Karosářské a lakýrnické práce. Opravy a výměny autoskel. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Věnujeme se také prodeji prověřených ojetých

5Polaštík Daniel- AUTOSERVIS DAPA

Nabízíme kompletní služby autoservisu: autoservis, pneuservis, karosářské práce, mechanické práce, prodej náhradních dílů.

6ALLECO SPEED

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvorská 2347/23, Zábřeh
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Autoservis osobních i nákladních vozů. Poskytujeme služby pneuservisu. Vozy připravujeme na STK, zajišťujeme STK, měříme emise. Nabízíme odtahovou službu a službu převozu automobilů.

7Autoslužby UH, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis v Uherském Hradišti. Provádíme opravu a údržbu klimatizací, přípravu vozidel na STK, opravu a údržbu osobních a užitkových vozidel, kompletní dekarbonizaci motorů. Přezouváme kola jak u osobních, dodávkových, SUV a terénních vozidel. Dovoz nepojízdného vozidla do…

8RK lak a servis, s.r.o.

Osvobození 167 , Albrechtice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádím lakýrnické a karosářské práce. Prodáváme autoskla a zajišťuji zároveň výměnu.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna žárovky u automobilů, vozů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výměna žárovky u automobilů, vozů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.