Výměna, prodej katalyzátoru – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Vaníček Karel - Prodej náhradních dílů pro osobní automobily Opel

Nabízíme nové i použité autodíly značky Opel na všechny modely. Provozujeme i servis na tyto vozy. Umožňujeme napojení vozu pomocí diagnostiky Tech2.

2A1 RACING s.r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(39)
Erbenova 803/47, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme velký výběr autodoplňků pro motoristické nadšence i běžné motoristy. Jsme výhradním autorizovaným distributorem amerických firem Borla a Extreme Dimensions. Naší specialitou jsou sportovní výfuky Magnaflow. V případě potřeby Vám s výběrem doplňků poradíme v naší kamenné prodejně nebo…

3HK ŠROT, s.r.o.

Firma vykupuje kovový odpad, barevné kovy, katalyzátory, elektroodpad a ekologicky likviduje autovraky.

4EXTRAVÝFUK s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)1 pobočka

Příborská 1001, Frýdek-Místek -…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej výfuků, katalyzátorů, filtrů pevných částic a příslušenství na všechny typy aut. V nabídce jsou také montážní katalyzátory, těsnící tmely, vlnovce.

5AUTO POMOCNÍK.CZ

Žižkova 2840/1, Šumperk
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme náhradní díly na osobní i nákladní vozy Avia, Daewo Avia, Iveco, Lublin, (Turbo Daily a Euro Cargo). Dále oleje FUCHS, autobaterie a příslušenství. Provádíme renovace brzdových čelistí obložení a spojkových lamel. Provozujeme internetový obchod.

6Grulichová Věra - Autoškola PEGAS

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Nádražní 398/17, Mohelnice

Naše firma má sídlo v Mohelnici v Olomouckém kraji. Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro automobily. Dále nabízíme služby autoškoly.

7AD-auto-elektroopravna, výrobní družstvo

Zajišťujeme autoelektrikářské práce, opravy a údržbu motorových vozidel, měření emisí, přípravu a provedení STK. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů. Po telefonické domluvě pro Vaše auto přijedeme, opravíme, vyřídíme ME, STK, a opět Vám ho přivezeme. Pevně věříme, že Vás…

8EMKAT ECO s.r.o.

Naše firma se zabývá výkupem a zpracováním použitých automobilových a průmyslových katalyzátorů a DPF filtrů. Vykupujeme autokatalyzátory s keramickou vložkou, železné, kompletní i poškozené, také filtry pevných částic, autobaterie a autokabely.

9GLAMOUR WISH, s.r.o.

GLAMOUR WISH, s.r.o., se sídlem Jamnická, 738 01, Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 314058, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: výroba, obchod…

10ŠEDOVÁ s.r.o.2 pobočky

Nabízíme vyvažovací zařízení pro pneuservisy. Zajišťujeme rozvoz, distribuci a servis potřeb pro opravy a vyvažování kol. Dále nabízíme poradenství v oblasti automobilového průmyslu, výkup barevných kovů, elektroodpadů, katalyzátorů, výrobků z olova, zinku a cínu.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna, prodej katalyzátoru v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výměna, prodej katalyzátoru najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.