Výměna nemovitostí – Morava

Výměna nemovitostí je v oblasti Morava stále častější. Lidé se rozhodují pro změnu bydlení a hledají nové možnosti.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Finanční a realitní kancelář Pohoda1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(54)
Rašínova 2, Brno Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků, komerčních i rekreačních objektů v Brně a okolí a na Boskovicku. Samozřejmostí je osobní přístup, poradenství, realitní, právní a finanční servis, hypotéky, stavební spoření a úvěry.

2PRO-GEC STAV, spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Rooseveltova 591/11, Brno-město Bezdlužná

Realitní kancelář pro brněnský region. Prodej realit a nemovitostí, bytů i domů. Výkup nemovitostí, řešení dluhů i exekucí. Řešení výměn zadlužených bytů a bytů jdoucích do privatizace. 12 let zkušeností.

3RE.ING MORAVA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Palackého Tř. 3088…, Brno-Královo pole Bezdlužná

RE.ING MORAVA je brněnská realitní kancelář, která již dvě desetiletí zajišťuje komplexní služby spojené s prodejem či nákupem nemovitostí v Brně, na jižní Moravě a Vysočině.

4KAROSERIA a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Heršpická 758/13, Brno Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu služeb souvisejících s autodopravou, prodejem manipulační techniky a prodejem hutního materiálu. Věnujeme se prodeji a servisu nákladních vozidel včetně výměny pneu, prodeje nafty a mytí. Na jednotlivé oddělení máme své specialisty, kteří Vám rádi pomohou s Vašim přáním.

5TRUMF reality, s.r.o.

Prodej, pronájem a výkup nemovitostí včetně kompletního servisu, vyřízení financování, právního poradenství a široké inzerce, opravy a rekonstrukce bytů, domů. Působíme v okrese Kroměříž a blízkém okolí. Naší prioritou je spokojenost našich klientů.

6Hotelový dům Olomouc

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Školní 2a, Olomouc Bezdlužná

Správa soukromých domů, pronájem bytů a nebytových prostor, opravy a údržby bytů i společných částí domu. Dále zajišťujeme poradenství o obecně závazných předpisech týkajících se bydlení, povinnosti nájemce a pronajímatele, způsobu stanovení regulovaného nájemného a zprostředkování výměny bytů.

7Remeš Luboslav, Ing. - Reality Pohoda

Kostelecká 417/5, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka kompletních služeb realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej i pronájem bytů, domů, chat, chalup, garáží, pozemků a komerčních prostor. Poskytneme právní i finanční poradenství a bezplatný servis u katastrálního úřadu a zajistíme pojištění nemovitostí.

8Azolo reality

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Jana Babáka 2733/11, Brno - Královo Pole Bezdlužná

Spolehlivá realitní kancelář se špičkovým právním a marketingovým zázemím. Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma.

9RENČ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(25)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří Bezdlužná

Našim klientům poskytujeme od roku 1993 veškeré služby související s nemovitostními transakcemi. Samozřejmostí jsou také související činnosti spojené s prodejem, pronájmem i výměnou všech typů nemovitostí.

10REAL PARTNERS GROUP, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jabloňová 603/26, Brno-Medlánky

Jsme realitní kancelář, která se zaměřuje převážně na privatizace i výměny obecních a státních bytů v Brně. Pomůžeme Vám prodat, koupit či najmout nemovitost, dům, byt, pozemek. Vše zprostředkujeme a zajistíme Vám veškerý právní servis i financování.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna nemovitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Výměna nemovitostí může být výhodná pro obě strany, pokud se najde vhodný partner. Výměna může být realizována i bezhotovostně, což usnadňuje celý proces. Pokud hledáte nové bydlení v oblasti Morava, výměna nemovitostí může být pro vás tou správnou volbou. Stačí najít vhodného partnera a domluvit se na podmínkách.