Výměna klínového řemene – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Nedbal Petr - AGROSLUŽBY1 pobočka

U hřbitova 510, Držovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, zemědělských strojů. * široká nabídka a služby * k odebrání až 12 000 položek * autopříslušenství k nákladním vozidlům zejména LIAZ, KAROSA * výměnné středisko automobilových agregátů.

2ALLECO SPEED

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvorská 2347/23, Zábřeh
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Autoservis osobních i nákladních vozů. Poskytujeme služby pneuservisu. Vozy připravujeme na STK, zajišťujeme STK, měříme emise. Nabízíme odtahovou službu a službu převozu automobilů.

3Automania SR, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Očadlíkova 592/38, Holešov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Servis osobních a nákladních automobilů. Poskytujeme mechanické práce, výměny řemenů, spojky, převodovek a brzdových systémů, opravy motoru, přípravu na STK, montáž autodoplňků a autorádií. Nabídka lakýrnických prací. Provoz pneuservisu.

4Pepernik Bruno

Lipnická 528, Hranice IV-Drahotuše
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu a autoservisu. Provádíme diagnostiku a dezinfekci autoklimatizace či opravy, huštění, prodej a montáž pneumatik. Dále zajišťujeme chiptuning, výměnu olejů i brzdových kotoučů, výfuků, ložisek a rozvodových řemenů i kapalin a rovnáme Alu disky. Nabízíme zapůjčení…

5Říha Milan - prodej náhradních dílů a autodoplňků

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Lidická 819/24, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů pro motorová vozidla. Nabízíme klíčky, chladící soustavy, filtry, disky, pneumatiky, čepy, lišty, gufera, ložiska a manžety. Dále v našem sortimentu naleznete oleje, hevery, motory, pružiny, skla, řemeny, výfuky či zrcátka.

6AUTOMOTOLAND CZ, s.r.o.1 pobočka

Ostravská 1941/38a, Hlučín
Otevřeno do 17:00

Specializujeme se na vozy značek Renault a Dacia. Prodáváme vozy nové i ojeté, osobní, užitkové i sportovní. Nabízíme náhradní díly, pneumatiky, doplňky do auta. Vozy připravíme na STK.

7Kufel Bronislav - BOSCH Car Servis

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Domaslavice 28, Horní Domaslavice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Bronislav Kufel nabízí opravy automobilů, měření emisí, plnění klimatizací a služeb pneuservisu. Zaměřuje se na diagnostiku motorů, opravy brzd, výměnu rozvodového řetězu nebo řemene, přípravu na STK, celková kontrolu auta a zajištění STK.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna klínového řemene v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výměna klínového řemene najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.