Výkup starých motobaterií – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Pavel Palme - Servis a prodej čtyřkolek1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Mladkov 14, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme čtyřkolky a motokrosové motocykly. Provozujeme e-shop. Specializujeme se na prodej čtyřkolek, skútrů, motocyklů a zahradní techniky mnoha modelů i značek. Prodáváme ND a doplňky. Provozujeme autoservis a pneuservis, půjčovnu čtyřkolek a zahradní techniky, bazar čtyřkolek, motocyklů a…

2KLAZA spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(23)
Tovární 1587/8, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autobaterii, motobaterii a paletových vozů.

3RB AUTOBATERIE s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Suchardova 1687/1, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se výkupem všech druhů použitých akumulátorů. Nabízíme autobaterie, motobaterie, průmyslové akumulátory a příslušenství i nabíječky. Provádíme opravy startérů a alternátorů.

4Houška Radek, Ing.- Autobaterie

Přímá 526, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment startovací záložních a trakčních akumulátorů mnoha značek. Provádíme test baterií pod zátěží, výkup a likvidaci opotřebených autobaterií, montáž a demontáž autobaterií. Prodáváme také elektro koloběžky, elektro skútry a senior skútry.

5LUCART AUTOMOTIVE

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Sokola Tůmy 1536/5, Ostrava Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme autobaterie, motobaterie, prodáváme motorové oleje, aditiva, filtry a jiné drobné autopříslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých motobaterií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výkup starých motobaterií najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.