Výkup starých motobaterií – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho lidí, kteří mají staré motobaterie, které již nevyužívají. Tyto baterie mohou být nebezpečné pro životní prostředí, pokud nejsou správně zlikvidovány.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Pavel Palme - Servis a prodej čtyřkolek1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mladkov 19, Boskovice Bezdlužná

Prodáváme čtyřkolky a motokrosové motocykly. Provozujeme e-shop. Specializujeme se na prodej čtyřkolek, skútrů, motocyklů a zahradní techniky mnoha modelů i značek. Prodáváme ND a doplňky. Provozujeme autoservis a pneuservis, půjčovnu čtyřkolek a zahradní techniky, bazar čtyřkolek, motocyklů a…

2KLAZA spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(38)
Tovární 1587/8, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autobaterii, motobaterii a paletových vozů.

3RB AUTOBATERIE s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Suchardova 1687/1, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 17:30

Zabýváme se výkupem všech druhů použitých akumulátorů. Nabízíme autobaterie, motobaterie, průmyslové akumulátory a příslušenství i nabíječky. Provádíme opravy startérů a alternátorů.

4Houška Radek, Ing.- Autobaterie

Přímá 526, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment startovací záložních a trakčních akumulátorů mnoha značek. Provádíme test baterií pod zátěží, výkup a likvidaci opotřebených autobaterií, montáž a demontáž autobaterií. Prodáváme také elektro koloběžky, elektro skútry a senior skútry.

5Baterie Ostrava s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(36)
Sládkova 3245/38, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Baterie Ostrava s.r.o., se sídlem Sládkova 3245/38, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63133, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem…

6METAL FAKTOR RECYCLING, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polanecká 1238/47, Ostrava-Svinov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

METAL FAKTOR RECYCLING, s.r.o., se sídlem Polanecká 1238/47, 721 00, Ostrava-Svinov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 64161, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 -…

7Výkup odpadů Bláža s.r.o.

Betonářská 580/14, Ostrava-Muglinov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Výkup odpadů Bláža s.r.o., se sídlem Betonářská 580/14, 712 00, Ostrava-Muglinov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72832, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání…

8LUCART AUTOMOTIVE

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Sokola Tůmy 1536/5, Ostrava Bezdlužná

Vykupujeme a prodáváme autobaterie, motobaterie, prodáváme motorové oleje, aditiva, filtry a jiné drobné autopříslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých motobaterií v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité vědět, že existuje možnost výkupu starých motobaterií v oblasti Morava.

Výkup starých motobaterií je služba, kterou nabízí mnoho specializovaných firem. Tyto firmy se zaměřují na sběr a recyklaci starých baterií, aby se minimalizovalo jejich negativní dopad na životní prostředí. V oblasti Morava je možné najít několik společností, které nabízejí tuto službu.

Pokud máte starou motobaterii, kterou již nepotřebujete, můžete ji prodat firmě, která se specializuje na výkup starých motobaterií v oblasti Morava. Tímto způsobem nejenže získáte peníze za baterii, ale také pomůžete chránit životní prostředí.

Při výběru firmy pro výkup starých motobaterií v oblasti Morava je důležité zvolit společnost, která má zkušenosti a je spolehlivá. Taková firma zajistí správnou likvidaci baterie a zároveň vám nabídne férovou cenu za vaši starou motobaterii.

Výkup starých motobaterií je důležitou službou, která pomáhá chránit životní prostředí a zároveň umožňuje získat peníze za staré a nepotřebné baterie. V oblasti Morava je možné najít několik společností, které nabízejí tuto službu, a proto není třeba staré baterie nechávat ležet doma a zbytečně zatěžovat životní prostředí.