Výkup starých hodinek, hodin – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho lidí, kteří mají staré hodinky, které už jim neslouží. Pokud patříte mezi ně, můžete využít služby výkupu hodinek.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Opluštil Vladimír

5.0
★★★★★
★★★★★
(63)
Na Aleji 146, Velké Bílovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem i opravami šperků a hodinek. Chvíle, kdy darujete člověku klenot či šperk bývají významné, nezapomenutelné. Váš cit a naše znalosti mohou být zárukou toho nejlepšího výběru.

2ATELIER BÖHMOVÁ VĚRA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Kvítková 4352, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba originálních modelů od výtvarníků a indiánských návrhů. Nabídka zlatnických oprav i zakázkové výroby.

3Lenka Výmolová - Zlatnictví

náměstí Svobody 362, Kunovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naším oborem je zakázková výroba, prodej a opravy briliantových a perlových šperků. Prodej značkových hodinek a snubních prstýnků, náhrdelníků, náušnic, náramků a dalších. Výkup a prodej zlata a stříbra.

4Klenoty Korál

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Masarykova třída 958, Olomouc - Hodolany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Klenoty Korál (klenotnictví a hodinářství) - náušnice, řetízky, náramky různých délek, přívěsky, soupravy, dámské a pánské prsteny, šperky s perlami, perlové náhrdelníky a náramky. Zlaté šperky v různých barevných provedeních (bílé a žluté zlato). Nabízíme snubní prsteny renomované společnosti…

5Výmola Jiří - zlatnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Moravská 100, Uherský Brod

Nabízíme prodej zlatých, stříbrných i ocelových šperků, hodinek a hodin. Dále se specializujeme také na výrobu snubních prstenů včetně rytiny. Na své zboží poskytujeme 100% záruku. Vykupujeme zlato za výhodné ceny.

6Buráňová Bohumila - Zlatnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Široká 141, Uherský Brod
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

V zlatnictví BB v Uherském Brodě si můžete zakoupit širokou škálu řetízků, náramků, prstýnků, náušnic, přívěsků, broží, kravatových spon, snubních prstenů a další, zhotovené ze zlata, stříbra a chirurgické oceli.

7Starožitnosti Ostrava

4.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Jiráskovo náměstí…, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na nákup a prodej starožitných předmětů (zlata, stříbra, šperků, plastik, užitého umění, obrazů, hodin, nábytku, technologických zajímavostí), výkup starožitností za hotové, likvidaci pozůstalostí, restaurování starožitností, obrazů, nábytku, čalounictví, opravy šperků,…

8Starožitnosti Srnec

Českobratrská 610/19, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Starožitníství vykupuje a prodává obrazy, šperky, mince, zbraně, šavle, hodiny, hodinky, sbírky známek, odznaky, vyznamenání.

9Hegr Pavel- zlatnictví U papouška

4.8
★★★★★
★★★★★
(53)
Lidická 449, Pohořelice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Od zlatého papouška, dárek pro Vašeho drahouška. Nabízíme snubní prsteny, zlaté a stříbrné šperky. Vyrobíme Vám originální šperky na zakázku, provedeme opravy a úpravy šperků. Také vykupujeme zlato a stříbro.

10Stehlík Josef- Starožitnosti

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Vídeňská 632/2, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nákup a prodej starožitností se specializací na staré šperky (briliantové, zlaté a stříbrné), sklo, porcelán, keramiku uměleckou i lidovou, hodiny a hodinky všech typů, druhů, slohů, obrazy a grafiky všech autorů, nábytek, mince, svítidla a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup starých hodinek, hodin v lokalitě Morava – detailní popis

Tento proces je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí kontaktovat specializovanou firmu, která se zabývá výkupem hodinek a domluvit se na ceně. Poté stačí jen předat hodinky a peníze obdržíte ihned. Výkup hodinek je výhodný pro všechny, kteří chtějí získat peníze za staré hodinky, které už jim neslouží. V oblasti Morava je mnoho společností, které nabízejí tuto službu, takže si můžete vybrat tu nejlepší.