Výkup pelet – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho firem, které se specializují na výkup pelet. Tyto pelety jsou vyráběny z dřevního odpadu a jsou velmi populární pro svou ekologickou a ekonomickou výhodnost.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Pila – Lesnictví Jan Sečkař1 pobočka

Zabýváme se zpracováním dřeva a lesnictvím. Nabízíme vám širokou škálu lesnických služeb – likvidaci klestu, zalesňování pozemků, těžbu dřeva a mnoho dalšího. Prodáváme kvalitní stavební řezivo, akátové řezivo a palivové dříví. Pila lesnictví Jan Sečkař je tu pro vás více než 26 let.

2Pila Lipůvka s.r.o. - Stavební a truhlářské řezivo

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Lipůvka 411, Lipůvka
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V Pila Lipůvka vám nabízíme sušené řezivo jehličnaté i listnaté, a to ve formě hranolů, latí, prken a fošen. Mezi naše další služby patří prodej palivového dřeva, výkup lesů a kompletní dodávky střech.

3Lesy města Olomouce, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Lomená 177/4, Olomouc, Neředín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádění činností zabezpečujících optimální plnění všech funkcí lesa při trvale udržitelném hospodaření. Nabízíme prodej a výkup dříví. Specializujeme se na lesní školkařství. Zajišťujeme správu lesa.

4Dřevovýroba - Stanislav Hovězák s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 867/81a, Klobouky u Brna
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost vyrábí dřevěné přepravní obaly, palety, europalety, atypické palety, IPPC palety, bedny, obaly, víka, paletové nástavce, paletové ohrádky, výztuhy, klíny, dřevěné pelety na topení, přepravní řezivo. Výkup paletových nástavců. Společnost provádí tepelné ošetření IPPC proti škůdcům dle…

5Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

6Štursa Milan

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
V Humnech 635, Blučina
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem palivového dřeva - štípaného dříví, dub, buk, habr, smrk, borovice, a ostatní dle nabídky. Vhodné do všech krbů, kotlů a kamen. Palivové a krbové dříví chystáme pro naše zákazníky naštípané na moderním štípacím automatu v délkách 25, 33 a 50 cm. Dále je možné mít dřevo…

7DREPOS s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Pustiměř 240, Pustiměř

Vyrábíme a prodáváme atypické dřevěné palety, bedny a další obaly. Nabízíme tepelné ošetření palet dle IPPC/ISPM15. Vykupujeme a prodáváme europalety.

8Biomass trading s.r.o.

Dodáváme dřevní štěpku z cíleně pěstovaných energetických dřevin v ČR. Zajišťujeme výsadbu, sklizeň i výkup.

9Malenovická pila, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
třída 3. května 273, Zlín
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Malenovická pila, s.r.o. má dlouholetou tradici, která sahá do minulého století. Byla založena v r. 1920 rodem Šternberků jako součást velkostatku Malenovice a Pohořelice. Firma prošla vývojově všemi časovými úseky. V roce 1995 ji v rámci privatizace získávají současní vlastníci. Roční kapacita…

10PILA PEŠL, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Paseky 152, Želechovice nad… Bezdlužná

pila, výroba a prodej biopaliva, výkup a zpracování dřevního odpadu.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup pelet v lokalitě Morava – detailní popis

Výkup pelet je pro mnoho lidí v oblasti Morava výhodným řešením, protože mohou získat peníze za svůj dřevní odpad. Navíc, pelety jsou čistým palivem, které neznečišťuje ovzduší a jsou velmi účinné při vytápění domů a bytů. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na výkup pelet v oblasti Morava, můžete se spolehnout na naše služby. Naše firma nabízí rychlý a efektivní výkup pelet za výhodné ceny. Kontaktujte některou z firem a získejte peníze za svůj dřevní odpad ještě dnes!