Výkup olova – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho firem, které se specializují na výkup olova. Tento proces je velmi důležitý, protože olovo je velmi cenný kov, který se používá v mnoha průmyslových odvětvích.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V kovošrotu HANÁ METAL se zabýváme výkupem kovového odpadu, ekologickou likvidací vozidel a prodejem hutního materiálu. Vykupujeme železné kovy, barevné kovy, autobaterie, elektromotory, akumulátory, autovraky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří demontáže kovových celků.

Poslat poptávku hanametal.cz 582 345 668

Kovošrot Hensl s.r.o. se specializuje na sběr a výkup kovového odpadu, výkup barevných kovů, autobaterií a železného odpadu i papíru. Dále nabízíme výkup autovraků. Nabídka nákladní autodopravy.

Poslat poptávku kovosrothensl.cz 516 453 083

Vykup barevných kovů (měď, mosaz, bronz, hliník, zinek, nerez, nikl, olovo, technické stříbro, špony a třísky), dále měděné i hliníkové kabely. Výkupní ceny jsou dle aktuální burzy a informace o cenách poskytneme na telefonu.

Poslat poptávku vykupkovubrno.cz 777 100 876

Sběr, výkup, třídění, úprava, doprava a prodej druhotných surovin se zaměřením na sběrový papír, kovy, plasty, sklo a nebezpečné odpady.

Poslat poptávku remat-zn.cz 515 221 465

Zabýváme se výkupem a zpracováním barevných kovů a autobaterií. Zajišťujeme přistavení a následný odvoz ekologických kontejnerů na barevné kovy či železný šrot. Dále se zabýváme výkupem železného šrotu, papíru, olověných akumulátorů a ocelového odpadu.

Poslat poptávku metal-kov.cz 572 597 221

Výkup, sběr a zpracování všech druhů kabelů (Cu, Al, mix), kovového odpadu (Fe, ocel), šrotu, barevných kovů (Cu, Al, mosaz, nerez, zinek, olovo), vyřazené strojové zařízení a elektromotorů. Ekologická a efektivní recyklace kabelů. Přistavíme kontejnery, vlastní doprava, demontáž zařízení.

Poslat poptávku tomet.cz 602 748 576

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

Poslat poptávku autohofa.cz 602 577 427

Nabízíme služby sběrných surovin a kovošrotu. Konkrétně především výkup barevných kovů, výkup železného kovu, likvidaci odpadu, lisování kovových briket. Dále nabízíme zpracování a svoz odpadů, ekologickou likvidaci autovraků, likvidaci ocelových konstrukcí.

Poslat poptávku kovosrot-olomouc.cz 585 150 850

Jsme společnost zabývající se výkupem kovového odpadu, kovošrotu a autovraků. Vykupujeme za hotové, peníze dostanete ihned na ruku! Najdete nás ve Znojmě, v městské části Dobšice. Pro odpad i autovraky ZDARMA přijedeme.

Poslat poptávku znojmo-kovosrot.cz 530 360 018

Firma Sběrné dvory, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která podniká v oblasti nakládání s odpady. Její provozovny sídlí ve Frýdku-Místku, Sviadnově, Brušperku a Frýdlantu n. O.. Byla založena v roce 2004 jako nástupce bývalých sběrných surovin. Pokračuje v tradici výkupu a zpracování…

Poslat poptávku sbernedvory.cz 558 434 321

Výkup olova v lokalitě Morava – detailní popis

Výkup olova je výhodný pro všechny zúčastněné strany, protože umožňuje recyklaci tohoto cenného materiálu a zároveň snižuje množství odpadu. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na výkup olova v oblasti Morava, můžete se obrátit na některou z místních firem, které nabízejí tuto službu. Tyto firmy vám poskytnou nejen výkup olova, ale také poradí s jeho správným skladováním a přepravou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.