Výkup nerezu – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho firem, které se specializují na výkup kovů. Mezi nimi je i firma, která se zaměřuje na výkup nerezu.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Šidlo Bořivoj- Výkup barevných kovů

4.4
★★★★★
★★★★★
(52)
Černovičky 36/B, Brno - Slatina Bezdlužná

Vykup barevných kovů (měď, mosaz, bronz, hliník, zinek, nerez, nikl, olovo, technické stříbro, špony a třísky), dále měděné i hliníkové kabely. Výkupní ceny jsou dle aktuální burzy a informace o cenách poskytneme na telefonu.

2ELG LEGIMA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 38/116, Brno-Přízřenice Bezdlužná

ELG Legima, spol. s r.o. Svým založením v roce 1991 se ELG Legima, spol. s r.o. stala součástí nadnárodní skupiny, která je na poli recyklace odpadů a obchodu se surovinami pro průmysl korozivzdorných, nerezových ocelí celosvětově aktivní již přes 40 let.

3Dvořáček Karel - výkup kovů

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Ořechovská 263, Prštice Bezdlužná

Zajišťuji nakládání s bezpečnými i nebezpečnými odpady. Provádím zemní práce a terénní úpravy, výkopové, bourací a úklidové práce. Zaměřuji se na překládku sypkých a kusových zásilek zdvihacími mechanismy. Nabízím prodej sypkého stavebního materiálu.

4Naja servis, s.r.o.8 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(36)
Krátká 713/8, Vyškov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme železo, ocel, měď, nerez, hliník, mosaz a bronz. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zajišťujeme svoz železného šrotu.

5TOMET, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Neubuz 58, Slušovice Bezdlužná

Výkup, sběr a zpracování všech druhů kabelů (Cu, Al, mix), kovového odpadu (Fe, ocel), šrotu, barevných kovů (Cu, Al, mosaz, nerez, zinek, olovo), vyřazené strojové zařízení a elektromotorů. Ekologická a efektivní recyklace kabelů. Přistavíme kontejnery, vlastní doprava, demontáž zařízení.

6Sběrné dvory, s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Svazarmovská 88, Frýdek-Místek
Otevřeno do 14:00

Firma Sběrné dvory, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která podniká v oblasti nakládání s odpady. Její provozovny sídlí ve Frýdku-Místku, Sviadnově, Brušperku a Frýdlantu n. O.. Byla založena v roce 2004 jako nástupce bývalých sběrných surovin. Pokračuje v tradici výkupu a zpracování…

7ZENYT TRADE s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Šalounova 1122/52a, Ostrava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na obchod s nerezovým odpadem, nabízíme odvoz volně ložených odpadů pomocí nákladních automobilů s hydraulickou rukou, nove nabizíme ekologickou likvidaci vozidel.

8INDUSTRY SOUTH MORAVIA s.r.o.2 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hostim, Hostim Bezdlužná

Zabýváme se výkupem druhotných surovin i barevných kovů. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Vykupujeme nerez, hutní materiály, měděné, hliníkové kabely, mosaz, měď, bronz, hliník, kovošrot a podobně.

9DEMONTA Trade SE

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Železná 492/16, Brno-Horní Heršpice

Výkup železa a barevných kovů. Nabídka zpracování a prodeje pro kovové odpady, kovošrot, barevné kovy i nerez.

10GTS Group s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Uherskobrodská 984, Luhačovice Bezdlužná

Výkup železa, barevných kovů, autobaterií, elektromotorů, katalizátorů, autovraků i papíru či výrobků z nerezu.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup nerezu v lokalitě Morava – detailní popis

Tento druh kovu je velmi žádaný, protože se jedná o materiál s vysokou odolností vůči korozi. Firma nabízí výkup nerezu za výhodné ceny a zajišťuje rychlé a spolehlivé služby. Pokud máte v oblasti Morava nerezy, které již nevyužíváte, neváhejte a kontaktujte tuto firmu. Získáte tak nejen finanční prostředky za svůj kov, ale také pomůžete s jeho recyklací a ochranou životního prostředí.