Výkup litiny – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho firem, které se specializují na výkup litiny. Tyto firmy nabízejí výkup litiny za výhodné ceny a jsou schopny zajistit rychlé a spolehlivé zpracování.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V kovošrotu HANÁ METAL se zabýváme výkupem kovového odpadu, ekologickou likvidací vozidel a prodejem hutního materiálu. Vykupujeme železné kovy, barevné kovy, autobaterie, elektromotory, akumulátory, autovraky a mnoho dalšího. Mezi naše další služby patří demontáže kovových celků.

Poslat poptávku hanametal.cz 582 345 668

Zabýváme se výkupem kovů a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme kovošrot, kusový železný odpad, zlomkovou litinu, kovové bedny a palety, špony a barevné kovy. Mezi naše další služby patří likvidace ocelových konstrukcí a demontáž strojů.

Poslat poptávku interkovcz.com 607 668 440

Jádrem obchodní činnosti je nákup, prodej a ostatní nakládání s kovovými odpady. Do činnosti spadají též demontáže starých technologických zařízení a autovraků.

Poslat poptávku tsrcr.cz 602 771 057

Výkupna kovů Brno je firma zaměřená na výkup kovů jakéhokoli druhu. Zabýváme se výkupem, zpracováním a tříděním kovového odpadu bez ohledu na typ sloučeniny, ze které je kovový odpad vyroben. Výkup kovů Brno odkupuje všechny typy kovu a kovového šrotu včetně sloučenin železa a barevných kovů, jako…

Poslat poptávku vykup-kovu-brno.cz 606 490 407

Nabízíme služby sběrných surovin a kovošrotu. Konkrétně především výkup barevných kovů, výkup železného kovu, likvidaci odpadu, lisování kovových briket. Dále nabízíme zpracování a svoz odpadů, ekologickou likvidaci autovraků, likvidaci ocelových konstrukcí.

Poslat poptávku kovosrot-olomouc.cz 585 150 850

Jsme společnost zabývající se výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu – železa, litiny, barevných kovů, papíru, plastů a skla. V 7 provozovnách na Opavsku a Bruntálsku vykupujeme sběrový materiál od občanů, pro firmy zajišťujeme kompletní servis odpadového hospodářství a provádíme…

Poslat poptávku vasesberna.cz 553 793 283

Provozujeme sběrnu železa a barevných kovů. Dále nabízíme služby jako pronájem kontejnerů. Působíme v Moravskoslezském kraji ve městě Krnov.

Poslat poptávku 554 612 835

Společnost nabízí zpracování kovového odpadu, prodej ocelových a litinových briket. Dále také vykupuje kovový odpad, ocelové, hliníkové a litinové třísky.

Poslat poptávku thermafm.cz 558 437 299

Firma se věnuje obchodu s druhotnými surovinami, převážně se železným šrotem, kterým je schopná zásobovat velkou část tuzemských i zahraničních oceláren.

Poslat poptávku febescrap.cz 596 616 660

Přeprava a zpracování kovů i litinového odpadu. Nabídka demontáže a likvidace prací.

Poslat poptávku saker.cz 545 210 502

Výkup litiny v lokalitě Morava – detailní popis

Výkup litiny je důležitou činností pro mnoho průmyslových odvětví, a proto je důležité najít spolehlivého partnera, který nabízí kvalitní služby. V oblasti Morava je možné najít mnoho specializovaných firem, které se výkupem litiny zabývají již mnoho let a mají bohaté zkušenosti v této oblasti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup litiny v oblasti Morava, můžete se spolehnout na kvalitní služby a profesionální přístup těchto firem.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.