Výkup litiny – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1INTERKOV CZ spol. s r.o.

Chomoutov 392, Olomouc - Chomoutov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Řadíme se mezi významné zpracovatele železného odpadu v regionu. Provozujeme drobný výkup i výkup většího množství odpadu z firem, případně demolici kovových konstrukcí. Díky vlastnímu technickému zázemí a autodopravě váš odpad odvezeme a na základě aktuálních výkupních cen vyplatíme obnos.

2TSR Czech Republic s.r.o. - kovové odpady32 poboček

Jádrem obchodní činnosti je nákup, prodej a ostatní nakládání s kovovými odpady. Do činnosti spadají též demontáže starých technologických zařízení a autovraků.

3Absolon Václav- Výkup kovů1 pobočka

Minská 79/113, Brno
Otevřeno do 16:15
Bezdlužná

Výkupna kovů Brno je firma zaměřená na výkup kovů jakéhokoli druhu. Zabýváme se výkupem, zpracováním a tříděním kovového odpadu bez ohledu na typ sloučeniny, ze které je kovový odpad vyroben. Výkup kovů Brno odkupuje všechny typy kovu a kovového šrotu včetně sloučenin železa a barevných kovů, jako…

4KOVOŠROT BRNO - SLAVÍČEK IVO

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Drážní 254/9, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vykupujeme i zpracováváme kovový odpad. Vykupujeme železné i neželezné kovy pro české hutě a slévárny.

5Stolička Vladimír

4.5
★★★★★
★★★★★
(55)
Průmyslová 785/1 , Olomouc Bezdlužná

Nabízíme služby sběrných surovin a kovošrotu. Konkrétně především výkup barevných kovů, výkup železného kovu, likvidaci odpadu, lisování kovových briket. Dále nabízíme zpracování a svoz odpadů, ekologickou likvidaci autovraků, likvidaci ocelových konstrukcí.

6RITSCHNY kovošrot a sběrné suroviny s.r.o.8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Vávrovická 267/91, Opava, Vávrovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme společnost zabývající se výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu – železa, litiny, barevných kovů, papíru, plastů a skla. V 7 provozovnách na Opavsku a Bruntálsku vykupujeme sběrový materiál od občanů, pro firmy zajišťujeme kompletní servis odpadového hospodářství a provádíme…

7Sběrné suroviny Krnov s.r.o.

Albrechtická 109a, Krnov, Pod Cvilínem
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozujeme sběrnu železa a barevných kovů. Dále nabízíme služby jako pronájem kontejnerů. Působíme v Moravskoslezském kraji ve městě Krnov.

8THERMA FM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pržno 235 , Frýdlant nad… Bezdlužná

Společnost nabízí zpracování kovového odpadu, prodej ocelových a litinových briket. Dále také vykupuje kovový odpad, ocelové, hliníkové a litinové třísky.

9FEBE SCRAP s.r.o.

Firma se věnuje obchodu s druhotnými surovinami, převážně se železným šrotem, kterým je schopná zásobovat velkou část tuzemských i zahraničních oceláren.

10SAKER, spol. s r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Vranovská 767/102, Brno-Husovice Bezdlužná

Přeprava a zpracování kovů i litinového odpadu. Nabídka demontáže a likvidace prací.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup litiny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výkup litiny najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.