Výkup cínu – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho firem, které se specializují na výkup cínu. Tyto firmy nabízejí výkup cínu za vysoké ceny a jsou schopny zajistit rychlý a spolehlivý výkup.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1TSR Czech Republic s.r.o. - kovové odpady31 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechyňská 475/11, Brno-Trnitá Bezdlužná

Jádrem obchodní činnosti je nákup, prodej a ostatní nakládání s kovovými odpady. Do činnosti spadají též demontáže starých technologických zařízení a autovraků.

2TT Servis Brno, s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Opletalova 29, Adamov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma realizuje práce dle individuálních požadavků zákazníka od návrhu know-how, přes zpracování projektové dokumentace a dodávky jednotlivých strojních zařízení až po dodávky a montáž celých technologických linek formou „na klíč“. Projekční práce , inženýrské služby a dovoz mikromletého vápence.

3REMAT ZN, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přímětická 2219/75, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sběr, výkup, třídění, úprava, doprava a prodej druhotných surovin se zaměřením na sběrový papír, kovy, plasty, sklo a nebezpečné odpady.

4Černý Jan - Kovošrot

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Lahoferova 545, Znojmo

Jsme společnost zabývající se výkupem kovového odpadu, kovošrotu a autovraků. Vykupujeme za hotové, peníze dostanete ihned na ruku! Najdete nás ve Znojmě, v městské části Dobšice. Pro odpad i autovraky ZDARMA přijedeme.

5ARMA - PUMP s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej čerpací techniky, elektromotorů a armatur převážně pro průmyslové využití. Nabízíme záruční a pozáruční servis, opravy a poradenskou činnost.

6GAVENDA s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
K Rybníčkům 340, Otice
Otevřeno do 15:00

Společnost Gavenda s.r.o. vznikla v roce 2001, kdy navázala na činnost firem Anna Gavendová a Stanislav Gavenda. Podnik byl založen jako rodinná firma. Původně se společnost věnovala prodeji hutního a spojovacího materiálu, zámečnictví a výkupu šrotu. Díky investicím, které byly provedeny na…

7DEVIMEX s.r.o.

Společnost zaměřená na výzkum, vývoj a výrobní aplikace inovovaných technologií hutnictví a těžkého strojírenství. Nabízí prodej hutních nástrojů a nářadí a provozuje velkoobchod s hutním materiálem. Nabízíme kovové válce, plechy, výkovky, ocel atd. K dalším činnostem patří prodej volně…

8DELTA s.r.o. - Kovošrot1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žádovice 29, Žádovice
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

DELTA s.r.o. - Od začátku naší činnosti se věnujeme kovovému odpadu. Sídlíme v obci Žádovice a geograficky se specializujeme na zákazníky z okresu Hodonín a celého Jihomoravského kraje. Nabízíme nákup a prodej kovového odpadu včetně jeho zpracování.

9Výkupna.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(54)
Jateční, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výkupna.cz, se sídlem Jateční, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 213058, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

10VÝKUP PAPÍRU OLOMOUC, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
ČSA 556, Velká Bystřice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

VÝKUP PAPÍRU OLOMOUC, s.r.o., se sídlem ČSA 556, 783 53, Velká Bystřice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61201, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Výkup cínu v lokalitě Morava – detailní popis

Výkup cínu je pro mnoho lidí v oblasti Morava výhodným řešením, protože se jedná o cenný kov, který se dá využít například při výrobě elektroniky. Pokud tedy máte doma staré elektronické zařízení, které již nepotřebujete, neváhejte a kontaktujte některou z firem v oblasti Morava, které se zabývají výkupem cínu. Ty vám rády pomohou s výkupem a zajistí vám vysokou cenu za váš cín.