Výkup bílé mosazi – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho specializovaných obchodů, které se zabývají výkupem kovů. Mezi nejžádanější patří bílá a mosaz.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se výkupem kovů a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme kovošrot, kusový železný odpad, zlomkovou litinu, kovové bedny a palety, špony a barevné kovy. Mezi naše další služby patří likvidace ocelových konstrukcí a demontáž strojů.

Poslat poptávku interkovcz.com 607 668 440

Jádrem obchodní činnosti je nákup, prodej a ostatní nakládání s kovovými odpady. Do činnosti spadají též demontáže starých technologických zařízení a autovraků.

Poslat poptávku tsrcr.cz 602 771 057

Poskytujeme služby v oblasti výkupu, zpracování železa a barevných kovů. Likvidace kovových konstrukcí a kontejnerový odvoz železného šrotu.

Poslat poptávku mssrot.cz 776 849 464

Vykup barevných kovů (měď, mosaz, bronz, hliník, zinek, nerez, nikl, olovo, technické stříbro, špony a třísky), dále měděné i hliníkové kabely. Výkupní ceny jsou dle aktuální burzy a informace o cenách poskytneme na telefonu.

Poslat poptávku vykupkovubrno.cz 777 100 876

Kovošrot - vykupujeme železný šrot, barevné kovy (hliník, měď, mosaz, bronz). Zpracováváme kovový odpad. Prodej surovin a hutního materiálu. Zajištění svozu vlastními kontejnerovými vozidly. Demontování ocelových konstrukcí a technologií.

Poslat poptávku kovokomsrot.cz 548 210 454

Výkupna kovů Brno je firma zaměřená na výkup kovů jakéhokoli druhu. Zabýváme se výkupem, zpracováním a tříděním kovového odpadu bez ohledu na typ sloučeniny, ze které je kovový odpad vyroben. Výkup kovů Brno odkupuje všechny typy kovu a kovového šrotu včetně sloučenin železa a barevných kovů, jako…

Poslat poptávku vykup-kovu-brno.cz 606 490 407

Zajišťuji nakládání s bezpečnými i nebezpečnými odpady. Provádím zemní práce a terénní úpravy, výkopové, bourací a úklidové práce. Zaměřuji se na překládku sypkých a kusových zásilek zdvihacími mechanismy. Nabízím prodej sypkého stavebního materiálu.

Poslat poptávku kareldvoracek.cz 547 225 161

Zabýváme se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme železo, ocel, měď, nerez, hliník, mosaz a bronz. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zajišťujeme svoz železného šrotu.

Poslat poptávku naja.cz 777 220 250

Výkup, sběr a zpracování všech druhů kabelů (Cu, Al, mix), kovového odpadu (Fe, ocel), šrotu, barevných kovů (Cu, Al, mosaz, nerez, zinek, olovo), vyřazené strojové zařízení a elektromotorů. Ekologická a efektivní recyklace kabelů. Přistavíme kontejnery, vlastní doprava, demontáž zařízení.

Poslat poptávku tomet.cz 602 748 576

Nabízíme služby sběrných surovin a kovošrotu. Konkrétně především výkup barevných kovů, výkup železného kovu, likvidaci odpadu, lisování kovových briket. Dále nabízíme zpracování a svoz odpadů, ekologickou likvidaci autovraků, likvidaci ocelových konstrukcí.

Poslat poptávku kovosrot-olomouc.cz 585 150 850

Výkup bílé mosazi v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto kovy jsou velmi cenné a mají široké využití v průmyslu. Pokud máte doma staré spotřebiče, které již nevyužíváte, neváhejte je prodat. Výkup bílé a mosazi je v oblasti Morava velmi oblíbený a můžete získat zajímavou finanční odměnu. Navíc tím pomůžete i životnímu prostředí, protože recyklací kovů se snižuje množství odpadu. Kontaktujte specializovaný obchod a získejte nejlepší nabídku na výkup bílé a mosazi v oblasti Morava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.