Výjezd ke zvířecím pacientům – Morava

Výjezd ke zvířecím pacientům je pro veterinární praxi nezbytnou součástí péče o zvířata. Veterinární lékaři a technici se často musí vydávat na cesty, aby poskytli zdravotní péči zvířatům v jejich domácím prostředí.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

2MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

3MVDr. Petra Křečková Olmová - veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Jihlavská 719/7, Brno-Bohunice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme vakcinace psů, koček a drobných savců, odčervení, vyšetření na endo i ekto-parazity. Provádíme hematologické či biochemické vyšetření krve, kožní seškrab, bakteriologické vyšetření, mykologickou kultivaci, biopsii kůže a další vyšetření. Vyšetření…

4MVDr. Lubomír Hošek

4.7
★★★★★
★★★★★
(564)
Gellnerova 879/8, Brno-Jundrov Bezdlužná

Zajišťujeme první pomoc a operace a obecnou ambulanci i také výjezdy se sanitou a dále hospitalizace a také nabízíme prodej krmiva.

5MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.7
★★★★★
★★★★★
(86)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…

6MVDr. Ivo Hylák - Veterinární klinika VYVET

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Dědická 680/27a, Vyškov-Dědice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterina zajištuje návštevy u pacientů ve Vyškove a jeho okolí. Víme, že ne všichni majitelé zvířat mohou usednout do auta a přijet k nám, proto nabízíme tuto možnost. Tímto také pro majitele a jeho mazlíčka odpadá stres z přepravy a nemocničního prostredí. Samozřejme jsme si vědomi, že v…

7MVDr. Martin Šando - Veterinární ordinace1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Bartošova 746, Holešov

Veterinární ordinaci nabízíme veškerou veterinární péči, interní medicína, stomatologie a chirurgie malých zvířat, čipování a vystavování cestovních dokladů. U nás si můžete zakoupit krmiva, potraviny a doplňky pro Vaše mazlíky. Nabízíme i možnost výjezdové služby.

8Dobeš Jarmil, MVDr.

Provozujeme smíšenou veterinární praxi pro malá i velká zvířata. Dle požadavků výjezdy k chovatelům.

9MVDr. Martin Petrlík

4.9
★★★★★
★★★★★
(127)
Viniční 6/20, Brno-Židenice Bezdlužná

Provozujeme veterinární výjezdové a dále i pohotovostní služby a také zajištění čipování a hospitalizace a vakcinace a diagnostiky a chirurgie.

10MVDr. Helena Místecká

4.7
★★★★★
★★★★★
(598)
Gellnerova 879/8, Brno-Jundrov Bezdlužná

Jsme veterinární klinika s pohotovostí a zajišťujeme první pomoc a také operace. Provozujeme obecnou ambulanci a výjezdy se sanitou a dále hospitalizace a nabízíme prodej krmiv.


Firmy v dalších lokalitách


Výjezd ke zvířecím pacientům v lokalitě Morava – detailní popis

Tento proces zahrnuje několik kroků, které jsou důležité pro úspěšnou léčbu zvířecích pacientů.

1. Zavolání na pohotovost

Většina výjezdů ke zvířecím pacientům začíná telefonátem majitele zvířete, který se snaží získat pomoc pro svého nemocného nebo zraněného mazlíčka. Majitelé zvířat mohou volat na pohotovostní linku veterinární kliniky, kde jim bude poskytnuta další pomoc a informace o tom, jak postupovat.

2. Plánování výjezdu

Po obdržení telefonátu se veterinární lékař nebo technik musí rozhodnout, zda je nutné vyjet na místo. Pokud ano, musí se plánovat výjezd a koordinovat s majitelem zvířete. V některých případech může být nutné vyslat více členů týmu, aby byla zajištěna adekvátní péče.

3. Cesta na místo

Po plánování výjezdu se veterinární lékař nebo technik vydává na cestu k pacientovi. V závislosti na vzdálenosti a dopravní situaci může být cesta na místo náročná. V některých případech může být nutné použít speciální vozidlo, které umožní přepravu zvířete.

4. Příjezd na místo

Po příjezdu na místo se veterinární lékař nebo technik setkává s majitelem zvířete a zjišťuje podrobnosti o stavu pacienta. Poté se provádí klinické vyšetření a diagnostika, aby se určila příčina problému.

5. Léčba a péče

Po diagnostice se veterinární lékař nebo technik přistupuje k léčbě pacienta. To může zahrnovat podání léků, ošetření rány nebo dokonce chirurgický zákrok. Během léčby se veterinární lékař nebo technik snaží udržet pacienta v co nejlepším stavu a minimalizovat jeho bolest.

6. Návrat do kliniky

Po dokončení léčby se veterinární lékař nebo technik vrací zpět do kliniky. Zde se provádí další vyšetření a péče, aby se zajistilo, že pacient se zotaví co nejrychleji.

v oblasti Morava se výjezd ke zvířecím pacientům provádí stejným způsobem jako v jiných oblastech. Veterinární lékaři a technici se snaží poskytnout co nejlepší péči zvířatům a pomoci majitelům zvířat v obtížných situacích. Díky výjezdům ke zvířecím pacientům mohou být zvířata léčena v pohodlí svého domova a majitelé zvířat se nemusí stresovat s převozem svých mazlíčků do kliniky.