Výdej léčivých přípravků – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Lékárna U Školy s.r.o.1 pobočka

Školní 384 , Újezd u Brna Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje. Prodej farmaceutických výrobků.

2LÉKÁRNY HYTYCH s.r.o.3 pobočky

Brněnská 361/27a, Hustopeče
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme výdej léčiv na recept i bez receptu. Dále nabízíme prodej potravinových doplňků, zdravotní kosmetiky a také zdravotní obuvi.

3Lékárna u Lucie s.r.o.

Jsme poliklinická lékárna základního typu. Specifikujeme se na výdej léčiv na recepty ambulantních lékařů a zásobování ambulantních zařízení na žádanky. Provádíme přípravu léčivých přípravků a mastí. Také připravujeme oční kapky i masti a také máme široký sortiment HVLP léčiv.

4Lékarna u sv. Alžběty, s.r.o.

Vodní 13, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výdej léků na předpis. Prodej homeopatických léků, bylinných čajů a volně prodejných léčiv. Nabízíme vitamíny a potravinové doplňky, kosmetiku, zdravotnický materiál a pomůcky.

5Lékárna Slunce

Potoky 5145 , Zlín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodej léků a výdej léčivých přípravků na recept, očkovacích látek a doplňkového sortimentu. Dále nabízíme poradenství se specializací na problematiku péče o těhotné, diabetiky a pacienty vyššího věku.


Firmy v dalších lokalitách


Výdej léčivých přípravků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Výdej léčivých přípravků najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.