Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1TRAS, spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Podvesná XVII 3833, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Řidičské oprávnění skupin B-osobní automobil, C-nákladní automobil, D-autobus, E-vlek. Dále zajišťujeme školení řidičů, kondiční a zdokonalovací jízdy, přípravu na vrácení řidičského oprávnění.

2Autoškola ELKO Znojmo, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Tovární 720, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola. Výuka a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Nabízíme výukové materiály a psychologické vyšetření. V případě "bodové tísně" a ztráty řidičského průkazu, pro Vás zajistíme všechny potřebné podklady a termíny.

3Pánek Leoš - Autoškola Stopka1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Novoměstská 1a, Brno - Řečkovice
Dnes už má zavřeno

Již řadu let se zabýváme kvalitní přípravou nových žadatelů o řidičské oprávnění se zaměřením na skupiny AM, A1, A2, A, B a B+E, dále pak školením řidičů, přezkoušením k vrácení řidičského průkazu a kondičními jízdami. V Brně jsou našimi žáky především žadatelé z městských částí Řečkovice, Královo…

4Haller Ladislav

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupin B a C a D a E a T a dále děláme pravidelné školení řidičů referentů a dále máme možnost kondičních jízd.

5Pavel Šmehlík

Naším oborem je výuka a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění.

6Dorazil Zdeněk

Nabízíme profesionální výuky a výcviku žadatelů o řidičské oprávnění s možností kondičních jízd. Zajišťujeme kondiční jízdy a školení řidičů skupiny B.

7Janků Petr, Ing.1 pobočka

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Vlčnovská 688, Uherský Brod Bezdlužná

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění všech skupin a profesní školení. Poskytujeme teoretickou výuku. Učíme předpisy na pozemních komunikacích s důrazem na křižovatky, teorie řízení a zásady bezpečné jízdy. Pravidelně se také konají hodiny zaměřené na technickou a zdravotnickou…

8Jiří Marek - Autoškola

Výuka a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny B. Nabízíme zdokonalování odborné způsobilosti řidičů a kondiční jízdy. Praktický výcvik obsahuje 28 vyučovacích hodin jízd a 4 hodiny zdravotní přípravy. Poskytujeme školení řidičů referentů.

9Kozelský Ivo

Zahradní 146, Horní Lhota
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupin AM, A1, B. Možnost kondičních jízd a školení řidičů referentských vozidel.

10Procházka Josef - autoškola2 pobočky

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění AM, A1, A2, A, B, B+E, kondiční jízdy, školení řidičů.


Firmy v dalších lokalitách


Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výcvik žadatelů o řidičské oprávnění najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.