Všeobecné, odborné vzdělání občanů – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Educato, občanské sdružení

Poskytujeme vzdělání pro zdravotně postižené děti. Podporujeme zejména nevidomé a slabozraké děti v integraci do společnosti.

2ZŠ A MŠ Kostelec na Hané1 pobočka

Naše škola bývala selským stavením se dvěma okny a střechou krytou slaměnými došky. Ty se však musely často opravovat, protože větrem a deštěm rychle chátraly. V roce 1648 školní budova úplně shořela. Tehdejší farář dal postavit školu novou, ta však stála kostelecké občany 11 zlatých a 30 krejcarů.…

3Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace1 pobočka

Lipník nad Bečvou 32, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Základní a mateřská škola Loučka poskytuje předškolní výchovu a základní vzdělání dětí. Navíc zabezpečuje stravování, školní družinu, kulturní a vzdělávací akce nejen pro děti, ale i občany spádových obcí.

4Základní škola Podivín, okres Břeclav

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo náměstí…, Podivín Bezdlužná

Škola je umístěna v budově, jejiž nejstarší část pochází z roku 1875 a na ni navazují přístavby z roku 1905 a roku 1985. Část z nejstarší části budovy je využívána školní jídelnou, která je samostatným právním subjektem. Poskytujeme základní vzdělání podle "Školního vzdělávacího programu pro…

5EDLiT Human o.p.s.

Frýdecká 410, Třinec-Staré Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

EDLiT Human o.p.s., se sídlem Frýdecká 410, 739 61, Třinec-Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 1256, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců…

6Masarykova knihovna Brodek u Přerova

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Brodek u Přerova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Knihovna poskytuje knihovnické, bibliografické a informační služby občanům městyse Brodku u Přerova a okolním obcím s cílem zajišťovat uživatelům kulturní potřeby a zvyšovat jejich všeobecnou vzdělanost.

7Občanské sdružení Madleine

Naše občanské sdružení se zaměřuje na podporu kultury, vzdělání a sportu. Organizujeme pro obce a města, adventní akce, společenské a sportovní aktivity pro dětské domovy.

8Sdružení pro alternativní vzdělávání v Jeseníku

Sdružení pro alternativní vzdělávání se zabývá osvětovou a propagační činností podporující individualitu dětí ve vzdělání.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecné, odborné vzdělání občanů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Všeobecné, odborné vzdělání občanů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.